HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

saol hilmiyecim walla ii olmuş hepsini toparlamanm görmediklerim varmış arasında hepsi çok güzeller walla ellerine sağlık seninde
bende bugün emzik.biberon.küvet+filesi,küçük biberon süzgülü adaçayı falan içmesi için.ağız bezi.ve 1 tane ayaklı pijama aldım oğluşuma biara resimlerini çeker koyarım sizee öpüldünüzz hepiniz...

kiiizzzz helal sana valla ben bugün bi türlü giremedim kadınlar kulübüne sonrada eltimle bi mutfaga giriştik duvardı dolaptı camdı ayaklarımın altı zonkluyo.senin anlıcagın şimdi görebildim.herşey cok güzek canım hayırlısıyla gidir kullan:hooray::hooray::hooray:

anaa kıs is yaparken dogurcanız walla klava:
kızlar son haftalar artık dikkattt derim ben a.s.

AŞKİTO ELLERİNE SAĞLIK.
EPEY EMEK VERMİŞSİN.
HERKESİN CİCİLERİNİ BİRKEZ DAHA GÖRDÜK.
iYİ OLDU...

anaa kıs is yaparken dogurcanız walla klava:
kızlar son haftalar artık dikkattt derim ben a.s.

ay valla o kadar yorulmuşum ki dün kendimi koca yataga sıgdıramadım ayaklarımın üstüne basamıyorum.
bide bu sıcaklar bastırdı 2 gündür cıldırıcam valla
ALLAH yardımcımız olsun.hadi ben 3 hafta sonra doguracam.ALLAH SİZLER YARDIMCI OLSUN KIZLAR
dayanılacak gibi degil çünkü

askito kısss şimdi gördüm yaptıklarını.. kafayı mı sıyırdın sen kıss... nasıl uğraştın o kadar resimle.. ellerine sağlık, muhteşem olmuş valla...

Bebiş bakım seti çantası da yanında hediye ustelik te cok kullanıslı içi kızlar

yan yatırma yastıgı- yuzüstü yatırma yastıgı

canım iyi günlerde kullansın bebişin cicilerini.bende chicconun bakım setine bakıp bakıp sonra sebamedde karar kılmıştım.güle güle kullanın annesi...

güle güle kullan gamzee..hepsi çok güzelll. bakım seti alırken çok kararsız kalmıştım. en sonunda bende cihicco da karar kıldım. gerçekten çantası dediğin gibi çok kullanışlı.. mis gibi kokucak kuzucuklarımız..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…