HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

canım valla tü tü tü maşallah sana

üşenmedin hepsini topladın bir araya,ellerine sağlık

ama göbüşleri toplamaya benzemiyor demi???yüzlerce resim...tebrik ediyorum seni

veeeeeeee
kızlar hepsi birbirinden güzel

ALLAH SAĞLIKLA GÜZEL GÜNLERDE KULLANMAYI NASİP ETSİN HEPİMİZE....

yarın yenı doktoruma gıdıcem başka ılcede canım eşimle bırlıkte bıde oradakı mağazalara bakıcam..ordakı mağazalar daha uvuz ve çok çeşit varmışş bakalım ınşalahh ..........zaten ınternetten bışı almadım gıyeceklerı tamam oğluşumun ama beşiği işte bıde kendı eksıklerım var gecelik fealan alıcam..bıde oğluşuma daha elbıse almak ıstıyorum ç
ünkü ben dığer arkadaşlar gıbı çok alamadım daha hep fırsatım olduk ça bkıyorum ama yınde azmış gıbı gelıyo onedenle huzursuzum...işte bır herşeyım tamam olsa rahatlıcamm

ayy askito okadar ugraşmısın kız sıyırdın sen tek tek onlarla ugraşmak bir marifet ve sabır bravo valla:roflol:

Ayy maşallah üşenmemiş toplamış :))) ellerine sağlık canım güsel olmuş.....

ayy askito okadar ugraşmısın kız sıyırdın sen tek tek onlarla ugraşmak bir marifet ve sabır bravo valla:roflol:

aşkito maşallah ve tebrikler canım güzel bir çalışma evde hepsini bir araya toplayıp ceksen daha kolay olurdu burda toplamak daha zordur:roflol::roflol::roflol:

a.say cogunu gormemisim ben aldiklarinizin yahu
sagol askitom kiz
ben oglumu zaten cogu zaman askitom diye cagiriyorum
sen geliyorsun aklimasırnaşık şey
helal olsun ellerine saglik ya
canim cok yorulmusun belli
pek yorma yazik gozlerine kiz canim benim :1no2:
ellerin dert tasa gormesin super olmus
hele efe beyin esyalari var ya super kiz masallah bebeklerimizin hepsi cok sansli
hayirli evlat ve saglikli evlat versin rabbim bizlere insallah
hayirlisi ile dogum yapsak artik :asigim:

ellerıne saglık kız bende gormemısım yarısını hepınız gule gule kullanın kıslar

aşkitocum canım ellerine sağlık hepsini toplamışsın bir araya benim gibi pek sık giremeyenler için iyi oluyordur malum izne çıkacağız işler yoğun :))))
güle güle kullan bebişin cicilerini bende odasını 3 haftaya kadar hazırlıcam gitmeden çeker koyarım resmini hepimize Allah hayırlı ve kolay doğumlar nasip etsin inşallah

Aşkitocum canım ellerine sağlık.. Çok iyi yapmışsın hepsini bir arada gördük.. Herkes aldıklarını iyi günlerde kullansın...

askitoo walla bu zamana kadar aldıklarının hiç birisini kaçırmamışımm onu farkettim şimdi hepsini birarada görünce...

inşallah kuzularınız sağlıklı sıhatli doğar güle güle kullanır aldıklarınızı

a.s.

ellerıne sağlık aşkıto ne gusel olmus ayy hepsını bırarada gormekte gusel oldu hayırlısıyla bebişlerinizi kucağına alırsınız :asigim:

rica ederim kizlarr :asigim: bütün ii dilekleriniz icin tesekkür ederim .. allah sizede saglikli bir evlat nasip etsin insallah..

ay askito wallahi ne iyi olmus gormedigim gozden kaçırdıgım bir sürü şeyi gördüm sayende
ellerin dert görmesinnn

kızlar eşimin patronu yurt dışından bebek telsizi getirmiş bizee.. gerçi ben gereksiz diye almıcaktımm ama hediye oluncaa iyi olduu.. dün akşam denedikk muhteşem bişey evin her yerinde balkonda bile gayet net çekiyo..
benim gibi gereksiz diye almıcak olan varsaa kızlarr bi çok şeyden daha gerekliymiş onu anladımm tavsiye ederimm..

hadi yaa.. walla ben de vaz geçmiştim doğrusu .. eksik bir türlü bitmedi masraf çok fazla diye almayayım diye düşünüyodum.. alanlar varsa hangi marka , ne kadara aldınız yazarsanız sevinirim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…