Hazirlayici sancilar??

NXIXLXSXAH

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2007
307
14
Kizlar hepinize selamlar.uzun zamandir yoktum çünkü 9. Ayimda ev taşidim.nihayet netim bağlandi.doğum yapan annişlere geçmişler olsun.rabbim kendilerine ve bebişlerine sağlik sihhat versin .benim gibi gün sayanlarinda yardimcisi olsun.bi avazda sağlikli bir şekilde yavrularimizi kollarimiza almayi nasip etsin inşallah.benim doğumuma 2 hafta var ve böyle arada bir rahmime biçak saplaniyormuş gibi sancim oluyor.doktora söyledim bugün fakat önemsemedi.sizdede oluyormu?doğum öncesinin hazirlayici sancilari olabilirmi sizce?

canım bende olmuyo (sadece 2 gün aynı saatte oldu devamı gelmedı onemsemedım)ama o sancılar olabılıyormuş sadece ağrısız kasılmalar oluyor bende ...eğer önemlı olsaydı doktorun zaten sana birşeyler söylerdı sıkma canını...

canım bendede acı şeklinde olmadı hiç ama karnım çok sık sertleşiyor taş kesiyo resmen.doktor hazırlayıcı kasılmalar demişti.

cnm 3 haftam kaldı bended oluyor özlellikle bebeğim kıpırdadığı zaman daha bi acı giriyor sancılar bebeğin yerine yerleşmesini sağlıyomuş...dularıniçin allah razı olsun cümlemizi inşallah kurtarsın hayılısıyla
yerimseniben

benimde ağrım yok hiçç çıkmıcak herhalde benim oğluşş ama sertleşme çok var bakalım nolucek...

o ağrılardan bendede var çatımı kesiyorlar gibi resmen..çok sık oluyor bendede kasık ağrılarına dayanamıyorum...sancı diye acile gidiyorum nstye bağlıyorlar sancı yok daha nekadar çekicez bakalım..ebeler doktorum yerleşmeye çalıştığını soyledi..yerleşemedi koca kafalı oğlum benimmm :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…