Gebeliğe Hazırlık Haziranda Zeynep kamilde Aşılama yaptıracaklar toplaşalım :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ben de 3 gundur akintim var bugun adet basladi sandim ama devami gelmedi test veroyorum su an belirsizlik bitsin artik

Bir sorum olacak benim tüm raporlarım hazırdı fakat enfeksiyon dolayısıyla biraz uğraştığım ve kitle görünmesi olayları vs olduğu için kan testi sürem geçmiş amh vs. Yarın tekrar vermek için gideceğim (adet günümde). Sorum şu sonuç aynı gün çıksa bile akşam saatlerine doğru çıkacak ve işe dönmem gerekiyor. Bunu tamamlamadan raporu teslim edemiyorum. İşten izin alırken de sıkıntı yaşıyorum daha yeni koronadan çıktım raporluydum vs. Bu nedenle raporumu kan testi sonucum çıkınca annem veya eşim teslim edebiliyor mu? Rapor nereye teslim ediliyor? Yardımcı olabilir misiniz?

Kizlar asilama icin adetin 2.gunu gel dediler.ignelere 3.gun baslamak uzere igneleri yazicaklar sanirim.tum evraklari teslim etmistim adeti bekliyordum tedaviye baslamak icin.yalniz adetim sanirim 2.gunu pazar gunune denk gelecek.yarin yads oburgun adet olucam.bu durumda hastaneye gidemicegim icin yarin her ihtimale karsi onden gitsem igneleri yazarlarmi bilgisi olan varmi?durduk yere h.sonuna denk gelcegi icin cope gitsin istemiyorum ayım.adetken tekrar alttan muayene flnmi etcekler?yarin adet olmazsamda gitsem kabul ederlermi?

Tekrar merhaba asilama icin adetin 2.gunu gel dediler.ignelere 3.gun baslamak uzere igneleri yazicaklar sanirim.tum evraklari teslim etmistim adeti bekliyordum tedaviye baslamak icin.yalniz adetim sanirim 2.gunu pazar gunune denk gelecek.yarin yads oburgun adet olucam.bu durumda hastaneye gidemicegim icin yarin her ihtimale karsi onden gitsem igneleri yazarlarmi bilgisi olan varmi?durduk yere h.sonuna denk gelcegi icin cope gitsin istemiyorum ayım.adetken tekrar alttan muayene flnmi etcekler?yarin adet olmazsamda gitsem kabul ederlermi?

Merhaba.naptiniz asilama surecini acaba?

Merhaba.ilaca baslicaginiz zaman adetin 2.gunu gel diyorlar ya,eger adetiniz haftasonuna denk gelcekse cumadan gidincede verirlermi acaba ilaclari bilginiz varmi?yani siz adrtin 2.gunu gittiginizde tekrar alttan muayeneye aldilarmi?

Merhaba.ilaca baslicaginiz zaman adetin 2.gunu gel diyorlar ya,eger adetiniz haftasonuna denk gelcekse cumadan gidincede verirlermi acaba ilaclari bilginiz varmi?yani siz adrtin 2.gunu gittiginizde tekrar alttan muayeneye aldilarmi?
Kusura bakmayın yeni gördüm ben adetin 3 günü gittim vajinal muayene oldum eğer adetinizin 2 yada 3 günü hafta sonuna denk gelirse 1 yada 4. günü gidebilirsiniz bir arkadaşıma 1.günü gel o zaman demişlerdi.

Valla dedigim gibi bugun adet oldum.dr a gittim sordum.tercohimiz 2.yada 3.gunu ama 4 .gunude kabul ediyoruz dedi..kafam karisti eger 2 veya 3 olmasi daha saglikli olcaksa 4.gunde hic yapmasinlar obur ayi bekliyim diye dusunuyor insan.gerci saat bazında bakarsak pazartrsi gunu 3.gunun icinde olcam hala.ama gun bazında 4
Gun olcak.bana 1
Gunde kabul ederim deseydi ordan ciktiktan sonra donerdim geri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…