Gebeliğe Hazırlık Haziranda Zeynep kamilde Aşılama yaptıracaklar toplaşalım :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Rprnn

Bugün oldum işte Çarşamba gitsem cuma ilaca başla derler 5 gün ilaç 3 gün sonra kontrol e çağırcak oda diğer bayram tatilinde cumaya denk gelicek . Çarşamba olurda gitsem ne deseler söylerim
Igne verirlerse adetin 3.gunu baslatirlar.yani carsamba gunu.onu da hapli tedaviden farkli olarak sanirim 5 gun degil 10-12 gun arasi falanmi ne kullandiriyorlar.emin degilim

Igne verirlerse adetin 3.gunu baslatirlar.yani carsamba gunu.onu da hapli tedaviden farkli olarak sanirim 5 gun degil 10-12 gun arasi falanmi ne kullandiriyorlar.emin degilim
Bende klomen etkisini gösteriyor iğne verirler diye düşünmedim hiç e iyisi gidip sormak

Yok zaten denk geliyor bayrama günlerim iptal olur belki giderim belki gitmem bakalım bugün 1. Günum daha. Siz raporlu musunuz aşılama ücreti ne kadar ödediniz acaba bide ilaçlarınız. Nelerdi ?
Ben ilaçlarımı raporlu aldım 560 tuttu hatırladığım kadarıyla sadece ilaçlara para ödedim. Gonal f 900 kalem iğne verdiler kullandım bugünde çatlatma iğnesi vuracağım çarşamba Allah nasip ederse aşılamam var.

Hadi hayırlısı olsun inşallah
İşleme para almıyor mu devlet
Bide ilaçla tedavi olurken de mi iğne verdiler bu dediklerinizi yoksa aşılama olunca değişti mi ilaçlarınız

Hadi hayırlısı olsun inşallah
İşleme para almıyor mu devlet
Bide ilaçla tedavi olurken de mi iğne verdiler bu dediklerinizi yoksa aşılama olunca değişti mi ilaçlarınız
Amin sağ olun. İnşallah sizde aşılamaya gerek kalmadan kavuşursunuz miniğinize
Devlet hastanesinde aşılamaya ücret almıyorlar. Hiç ilaç tedavisi görmedim direk aşılamaya başlattılar ben adetin 3. günü gittim gonal f iğne başlattılar.

Hepimiz için Cok coook amin
Anladm Canm bizde ilaçla başladılar da o yüzden sordum bende

Bilmiyordum böyle bir şartı bana ve yanımdakilere direk aşılamaya başlattılar şaşırdım açıkçası
Ciddi misin. Siz de ki sorun ne tam olarak belki o sebeble direk aşılamaya geçildi. Bizde direk tüp bebk istedik ama kabul etmediler parasını verirsen hemen yaparız dediler ama rapor için önce 3 ilaçla tedavi sonra rapor verilecek sonra 2 aşılama sonra tüp Bebek dediler. İlaçla tedavi de ki ilaç ve iğneyi raporsz parayla aldık. Şuan raporumuz hazır aşılama için başlarsak indirimli alcaz ilaçları

Benim çok küçük bir polipim var doktor olmaması için hiçbir engel yok dedi hatta ben ilaç vermeyecek misiniz dedim hayır direk aşılama yapacağız demişti. Siz de ne gibi bir sorun var?

Merhabalar Bende Zeynep kamilde tüp bebeğe başlayacağım daha evraklarımı toplama aşamasındayım. Rapor için kurula girmeden önce dahiliye psikiyatri genel cerrahi ve anesteziye muayene olunması gerekli denmişti . Onlar için randevu bulmakta çok zor oluyor randevusuz bakılıyor mu acaba bilginiz var mı

Benim çok küçük bir polipim var doktor olmaması için hiçbir engel yok dedi hatta ben ilaç vermeyecek misiniz dedim hayır direk aşılama yapacağız demişti. Siz de ne gibi bir sorun var?
Bizde de hiç bir sorun görünmedi o yüzden doğal yolla olur önce ilaçla başlanack denildi
Bende bilmiyordum.bendende istemediler hic ilac tedavisi falan.raporun raporu gibi olmus biraz
Üzüldüm şimdi ya bizden neden ilaçla başladılr ki daha önce dışarda da aşılanma yapmıştk olmamıştı. İlaçla olmayağına da emindim boşuna zamn kaybı sizler ne zaman başladınız acaba çünkü rapor kuralları geçen ağustos da değişmişti biz Eylül'de başladk evraklar i hazırlamaya ilk tedaviyi Şubat'ta oolldk
İnfertilite de ki doktorunuza söyleyin sıra yok diye size imzalı kaşeli bir kağıt versin onunla kolay muane olursunuz

Evet biraz zaman kaybı olmuş ama vardır bunda da bir hayır. Ben tedaviye ocakta başladım martta da dosyamı teslim etmiştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…