Gebeliğe Hazırlık Haziranda Zeynep kamilde Aşılama yaptıracaklar toplaşalım :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kusura bakmayin simdi gordum msjinizi.benim butun evraklarim hazir sonuclarimin hepsi cikti.sadrce smear testinin sonucu cikmadi.1 hafta oldu testi vereli.kultur sonucu cikti ama smear cikmadi.bu surecte tum evraklarimi gotursem infertilite bolumune bosami gitmis olurum?illa smear sonucunu beklerlermi yoksa beni tup bebek bolumune yonlendirirlermi dosya acilmasi icin?

Bilenler yardimci olursa sevinirim.benim butun evraklarim hazir sonuclarimin hepsi cikti.sadrce smear testinin sonucu cikmadi.1 hafta oldu testi vereli.kultur sonucu cikti ama smear cikmadi.bu surecte tum evraklarimi gotursem infertilite bolumune bosami gitmis olurum?illa smear sonucunu beklerlermi yoksa beni tup bebek bolumune yonlendirirlermi dosya acilmasi icin?

kızlarrrr

zeynep kamilde haziran ayında aşılama yaptıracaklar hep beraber bekleyelim mi :)
Benimde aşılama başladı, Gonal F iğne verdiler Çarşamba Randevum var yumurtalara bakılacak inşallah hepimiz güzel haberler alırız kızlar yaklaşık 8 senedir uğraşıyoruz inşallah burada güzel sonuç alırız ama açık söyleyim size hep devlet Hastanesi'nde kacinirdim özele gittim ama hiç bir halt yapmadılar ve çok pahalı olmuş devlet Hastanesi'nde uğraşıyorlar evet uzatıyor bazen ama herşey inceliyorlar

cok sevındım bu yorumuna bende hep özele gittim ama aşılama ıcın devletı seçtım uygun dıye . Korkuyordum ugraşmıyorlar dıye . Bende regli olucam 23 haziranda insallah olmam ama olursam reglinin 2. günü gel demişlerdi gideceğim

Merhaba.dosya actirirken smear sonucunu bekledinizmi acaba?benim herseyim tam hepsi cikti ama smear hala cikmadi.bu surecte gitsem hastaneye acarlarmi dosyayi yoksa brkletirlermi yine.siz nasil yaptiniz?

Merhaba.dosya actirirken smear sonucunu bekledinizmi acaba?benim herseyim tam hepsi cikti ama smear hala cikmadi.bu surecte gitsem hastaneye acarlarmi dosyayi yoksa brkletirlermi yine.siz nasil yaptiniz?
Evet bütün kağıtları toplamak zorundasın canım o şekilde dosya alıyorlar yoksa geri gönderiyor maalesef hata ben dikkatli okumadım kağıdı randevu almadan hemen gittim dedim dosya için herşey hazır önce randevu alıp geleceksin dosya açılım için dediler..

Umarım güzel sonuç alırsın canım ben gerçekten direnirdim gitmek istemedim Zeynep Kamile ama gerçekten çok iyi işini yapıyorlar evet bazen suratsız oluyorlar ama önemli olan işlerini düzgün yapmalı, özel bana 30.000 TL tüp bebek fiyatı verdi çok pahalı

Ya bana en son gittigimde 1 hafta ic8nde rand3vu bulamazsan randevusuz gelebilirsin dediler.infertilitr bolumunden.ama smear sonucumun cikmadiginin farkinda olarakmi dediler bilmiyorum.simdi o kdr yolu gidip donmrk var bide.napsam bilemedim.yarina rand aldim normalde inf bolumune.orasimi onay verip tup bebege sevk edecek asilama icin nasil olcak?

Bende 30 mayısta 2. Aşılamayı yaptırdım sonuç bekliyorummmm allah isteyen herkesin yüzünü güldürsün inşallah

Evet canım ilk interfilte bölüme randevu aliyorsun onlar dosya açıyor sonra o dosyayı sevk ediyorlar ilaç raporu çıksın diye bende mesela dediler ilaç Raporu çıkacak bı kağıt verdi bunu git karşı binaya teslim et ilaç raporun al bı sonraki randevunda gel dediler bende mesela nisanda gittim Haziran'da yani bu ay çağırdılar rapor çıkması 10 günü buluyor orda işte heyet karar veriyor kaç doz iğne olacaksın vs mesela bende Gonal F 900 her gün 75 ünite kişiden kişiye değişiyor tabi inşallah güzel sonuçlar alırsın

Peki smear sonucun kac haftada cikti?bana 3 haftayi bulur dediler ama 2 hafta oldu hala cikmadi.bende o cikmadan bise yapmazlar diye randevumu ohur haftaya attim.sejinki.kac hahtada cikti ve enabiza yansidimi?

Peki smear sonucun kac haftada cikti?bana 3 haftayi bulur dediler ama 2 hafta oldu hala cikmadi.bende o cikmadan bise yapmazlar diye randevumu ohur haftaya attim.sejinki.kac hahtada cikti ve enabiza yansidimi?
Yok e nabiza yansımadı hastaneden tekrar alıyorsun, hata ben almadım smear sonucu interfilte de ki bayan gördü sistemde kayıtlı oluyor çünkü dosya açılışta söylerseniz yardımcı oluyorlar, interfilte 2 gidiyorum hemşire hanım çok iyi memnunum orda

Siz testi yaptirdiktan ne kadar sure sonra gittiniz peki?kusura bakmayin cok sordum ama ta pendikten gidicem orayaa bisa gitmis olmak istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…