haziranda karadeniz mi-kapadokya mı? tur mu-otel mi?? önerileriniz??

papatyam101

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2007
18
0
merhaba arkadaşlar.. haziranda düğünümüz olacak.. balayı için önerilerinizi bekliyorum..
kültür turlarıyla mı gidelim gezme açısından, yoksa başbaşa bi otel mi olmalı??
karadeniz mi daha keyifli olur, yoksa kapadokya mı??
bu seçenekler arasında kaldık, karar veremedik..
yardımcı olursanız sevirim...

şimdiden tebrik ederim
tur olursa ; canım bence balayı için uygun olmaz,turlarda belli saatlerde belli programlar yapılır mesela sabah erkenden kalkmalısınız,balayında sabah geç klkmak isteyecektir insan bu yüzden tur uygun değil
otel balayı için daha uygundur.

karadeniz ; haziranın ilk haftalarında orası oldukça yağışlı olur,karadeniz yemyeşildir toprağı bile görmezsin yeşillikten,ordaki oteller hep yayla otelleridir,çok lüks oteller yoktur..yeşilliklerin içinde yağmurları severseniz vee yayla otellerinide kabul edersen güzel bir seçenektir karadeniz
mesela ayder yaylası,kayabaşı yaylası,hıdırnebi yaylası buralar karadenizin en muhteşem yerleridir..

kapadokya ; peribacalarını biliyorsun seversen o tarz yerleri otel seçeneğin de çok olur orda.istersen çok lüks otel veya taş oteller var..ama haziranda orası bayağı sıcak olur.

denizi seviyorsanız belekte veya kemerde iyi lüks bir otel tercih edin derim..

Bende tebrik ediyorum.Karadenizi bende cok gormeyi istiyorum gormedigim icin bir yorum yapamiyorum ama ben kapadokyada yasiyorum harika bir yer balayi icinde cok tercih edenler var hatta balonda gokyuzunde nikah yapanlar bile gordum:)arkadasimizin dedigi gibi otel secenekleri cok isterseniz yildizli otel isterseniz kaya butuk oteller var.bizde esimle butik otel isletiyoruz gelmeye gormeye deger emin olabilirsiniz. bu arada arkadasimizin dedigi gibi haziran ayi okadar sicak olmaz burda ustelik nem olmadigi icin sickata olsa rahatsiz etmez.mutluluklar dilerim!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…