HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kimyasal düşük olmadığı için böyle ağır geçmiş olabilir canım benim ilk kimyasal gebelikte kanamam 4 gün falan sürmüştü senin bir hayli zor olmuş Allah'ım yardımcın olsun bir an önce son bulur inşallah kanama belki de bir kısmı adettir bunun bu arada
Amin Allah razı olsun bilmiyorum ama söylentilere göre 40 gün sonra adet olmam gerekiyormuş canım

Gitmeden değerlendirme zamanın da var bence çok güzel denk geldi 😍 benim çatlama sonrası eşim yurtdışına gitti o yüzden o süreçte değerlendiremedik
canim insallah catlar da degerlendiririz vallahi bakicam yarin havuc bakiyim dedim de evde yok artik baska ne catlatiyodu onu yiyim bari

olsun canim benim tiktokta izledigim amerikadaki bir kadin sadece ovulasyondan onceki gunu degerlendirdi ve suan hamile cocuguna o yuzden belli olmaz bakalim

Ben de ayni durumdayım yaa leke leke geliyor. Hani nioli yagi kullandım demiştim onun böyle geciktirdigini düşünmüştüm. Şimdi kullanmadığım halde neden böyle oldu anlamadım. Testler negatif. Ani sıcaklık artışları olabilir mi diye de düşünmeye başladım. Leke var gelen yok. Kesik yani. Önce bi kirmizi ile karışık gördüm. Sonra kesildi sonra pembe ,yine kesildi. Sonra kahverengi yine şimdi bişey yok. 😏
Bendede canım şuan tamamen kesildi 4 saattir gelen giden yok.yarin doktor randevum var.gecen ayda.boyle olduğu için pek umitlenmiyorum.

canim insallah catlar da degerlendiririz vallahi bakicam yarin havuc bakiyim dedim de evde yok artik baska ne catlatiyodu onu yiyim bari

olsun canim benim tiktokta izledigim amerikadaki bir kadin sadece ovulasyondan onceki gunu degerlendirdi ve suan hamile cocuguna o yuzden belli olmaz bakalim
Canım ya bence bişey yeme kendiliğinden zaten çatlıyor ekstra bişeye gerek yok diye düşünüyorum. Daha vaktinde var zaten

Ay inşallah canım🙏🥰 Bu ay uzun sürdü yumurtlama ağrım geçen aylar yarım gün filan ağrıyordu. Umarım kaliteli yumurtadır da ondan böyle olmuştur🙏😍

Süper canım çok iyi denk gelmiş. Cumaya kadar çatlar illaki olmazsa birkaç havuç ye 😄 Benim de şimdi aklıma geldi yiyeceğim🤭

Ayy normal diye dedim işte ben dee😅 Düzenli adet görüyorsak her yaşta olur tabii ama genel bir toplum baskısı varya insan geç mi kaldım diye düşünüyor🙈
Baskılarına kulaklarımı tikadim ben.Rabbim gönlüme koyduysa kaderimede yazar inşallah.

Bana 3. Çocuk isteği coktan geldi de eşimi ancak ikna edebildim😄 benim 2 si 3 yaş arayla doğdu asıl zor olan o baslarda zor oldu ama şimdi arkadaş gibiler ve masallah çok guzel ywtistiklerini görünce 1 evladım daha olsun istedim ayrıca kardeş istiyorlar 🤭 benim adetim hep cok duzenlidir ilm gebeligimde 2. Ay hamile kaldim.2.gebeligimde tek iliskiyle 🙈 ama bu sefer 7 yıl ara vermiş oldum yaşım da ilerledi bilemiyorum gorucez.hepsi rabbimin ol emriyle oluyor bunu unutmamak lazım.teslim olup ondan istemek en guzeli🧡
Benim de benzer durum. Esim çok istiyor ben o doğum psikolojisini atlatamadigim için istemiyordum. Artık küçüğü 2. Sınıfa geçti kardeş de istiyorlar. Ablasıyla kendilerini kurtardılar. İkisini 3 yaş arayla ben de çok zorlandım. Şimdi de biraz yardım ederler düşüncesi. Rabbim hayırlısını nasip etsin 30 yaşındayım bakalım bu sefer nasıl olacak? İkisinde de doğum kontrol hapını bıraktıktan sonra birinde 3 ay geçti birinde 6-7 ay sanırım. İzleyip gorcez

Benim de benzer durum. Esim çok istiyor ben o doğum psikolojisini atlatamadigim için istemiyordum. Artık küçüğü 2. Sınıfa geçti kardeş de istiyorlar. Ablasıyla kendilerini kurtardılar. İkisini 3 yaş arayla ben de çok zorlandım. Şimdi de biraz yardım ederler düşüncesi. Rabbim hayırlısını nasip etsin 30 yaşındayım bakalım bu sefer nasıl olacak? İkisinde de doğum kontrol hapını bıraktıktan sonra birinde 3 ay geçti birinde 6-7 ay sanırım. İzleyip gorcez
Benimde oğlum 2. Sinifa kızım orta okula geçti 😊 üstünden zaman geçince bilemiyor insan bakalim ne olacak

Bendede canım şuan tamamen kesildi 4 saattir gelen giden yok.yarin doktor randevum var.gecen ayda.boyle olduğu için pek umitlenmiyorum.
Bakalım ben de ayni yaa. Umitlenmiyim. Testler negatif diyorum. Takip edip gorcem 2-3 güne yogunlasmazsa o zaman bakcam.

Merhaba teşekkür ederim peki şuan hamilelik var mı dış gebelikten sonra
Daha sonra 2 kimyasal gebeliğim oldu hsg çektirdim poliplerim varmış histeroskopiyle alındı ertesi ay hamile kalmıştım 7.haftada kaybettim bebeğimi maalesef. pıhtılaşmaya eğilim çıktı şuan olursa iğneye başlıcaz yani nedeni tam olarak ne bilmiyorum ama gebeliklerim devam etmiyo

Benimde oğlum 2. Sinifa kızım orta okula geçti 😊 üstünden zaman geçince bilemiyor insan bakalim ne olacak
Umarım çok yipratmadan olur. Ama bir yandan da hamileliğin zorlukları aklıma geliyor. Allah'ım akıl kârı mi diyorum 🤣sonra yok yaa bebek özledim diyorum. Ne bileyim yaş da çok fazla ilerlemeden olsun yani 2 de çok az. 🤣😁Rabbim gönlümüze düşürdü ise herşeyi planlamistir diye düşünüyorum.🤲🏻

Kızlar değerim baya düşmüş o yüzden kanamam basladı glb normalde daha asla baslaması lazımmış ama bnm 450 cktı zaten belirtiler de gectı. Sanrm kanamam da uzun surmyecek 🤲🏼
Geçmiş olsun canım.Rabbim birdaha göstermesin.bidahaki aya sağlıklı sıhhatli bir bebiş nasip etsin.

Arkadaşlar, daha önce gebelik yaşamış arkadaşlara bir sorum var, beklenen regl tarihime 8-9 gün var, 3 gündür kusura bakmayın lütfen, büyük tuvaletimi yapamıyorum. Kabızlık yaşıyorum anlayacağınız. Her şeyi gebeliğe yormayayım diyorum ama internetten okuduğumda belirtilerde yazıyor, daha önce gebelik öncesinde bu belirtiyi yaşayan oldu mu aranızda; ya da bu dümdüz sadece bir kabızlık belki de..
Ben de oldu ilk gebeliğimde de kabızlık yaşadım şu anda da yaşıyorum. Ctesi regli olmam lazım ben de 5-6 gündür kabızlık yaşıyorum.

Kuzumm benimde 7siydi. Benim ara sıra bel kasık ve bacak ağrısı oluyor ama ağrı gibi de değil sanki çok kısa süreliğine kramp giriyor gibi oluyor ama 2-3 sn de geçiyor hemen. Akıntım hiç yok. 2-3 gündür inanılmaz gazım var ve özellikle sağ gögsüm biraz büyüdü gibi geliyor ama ağrı sızı yok. Bata 8 ya da 9 gün kaldı bakalım 🤩
Benin de aynı şekilde çok gazım var, belirti aramak istemediğim için klimadandır beslenme şeklim yüzündendir falan diye kendimi oyalıyorum ama belirti gerçekten sanırım 🫢 umarım hamileyizdir🍀🍀

X