HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Bu arada yumurtlama belirtilerine hiç bakmıyorum acikcasi sadece yumurtlama gunlwrimi uygulamadan otomatik takip ediyorum daha ben folik asit bile başlamadım cok mj rahatım

Düştüğünü neden düşünüyorsun anlayamaidm tüm mesajları okuyamadım daha yeni uyeyim

Bu arada yumurtlama belirtilerine hiç bakmıyorum acikcasi sadece yumurtlama gunlwrimi uygulamadan otomatik takip ediyorum daha ben folik asit bile başlamadım cok mj rahatım
Uygulama ile kendi vücudun aynı olmaz her zaman bence. Düzenli misin kaç günde bir. Belki sanılan aksıne erken veya geç olabilir. 2 cocuk sanrm cokk beklemedin planlı mydı

Düştüğünü neden düşünüyorsun anlayamaidm tüm mesajları okuyamadım daha yeni uyeyim
Pazartesi hcgm beklenenden neredeyse 2katı azdı kanamam var bde kan verdm yarım saat once düşüşe bakılcak kanamam oldugunda dolayı kesin gözüyle bakıyorum

Uygulama ile kendi vücudun aynı olmaz her zaman bence. Düzenli misin kaç günde bir. Belki sanılan aksıne erken veya geç olabilir. 2 cocuk sanrm cokk beklemedin planlı mydı
2.cocuk planliydi ama tek ilişkiyle beklemiyordum acikcasi.28 gunluk benim periyodum.yumuttlama gunumu sadece gelen akıntıdan anlıyorum ama çok takip etmiyorum acikcasi.ovulasyon günlerinde 2 günde bir ilişki zaten güvenli oluyor.ama bakalim ben iki gebeligimde de hiç beklemedim bunda hamile kalmam uzarsa o zaman ovulasyon testleri deneyebilirim

Yarın adet günüm bende tık yok ne göğüs ağrısı ne kasık ağrısı sadece su gibi akıntı geldi o kadar

Düzenlıysen bence de teste gerek yok ki canım genelde ovulasyonu anlamayanlar kullanıyor dıye biliyorum veya pcos olanlar anlamadan neyse tabıkı almalısın. Insallah bekletmeden gelir minik

Düzenlıysen bence de teste gerek yok ki canım genelde ovulasyonu anlamayanlar kullanıyor dıye biliyorum veya pcos olanlar anlamadan neyse tabıkı almalısın. Insallah bekletmeden gelir minik
Aslinda ben hiç muayene de olmadım yıllardır pcos vat mi yok mu onu da bilmiyorum ama olsa düzenli adet olmam sanirim

Ne kadar güzel maşallah ben de keşke düşünseymişim diyorum pişmanlık var sımdı 3 kardes olsalardı tadından yenmezdi kızım neden hiç kardeşim yok olsaydı sürekli sana oynayalım demezdim diyor

Aslinda ben hiç muayene de olmadım yıllardır pcos vat mi yok mu onu da bilmiyorum ama olsa düzenli adet olmam sanirim
Evet evet yanlısım varsa düzeltirler zaten ben de öyle biliyorum ben ovulasyon testi aldım sadece 1 kez hayatımda o bana stres yüklemiş kistin olmustu 10gun gecıkmstm kendi suankı Dr .m da bdha alma düzenli adet görüyorsun at çöpe dedi kafan karışır attım ve o ay hamıle kaldım sonra. Bende o tarz şeyler stres yüklüyor tamamen kişisel tabi kendi adıma söylüyorum ama yumurtlama anlamayanlar da onunla kalıyor hamıle

Çocuk derdini nasıl guzel anlatmış hersey nasip canim sağlıkla olsun da sayı önemli değil. Belki de benin hiç olmayacak Allah bilir

Gercekren
Gerçekten de öyle.ben ilk gebeligimde çok odaklamistim kendimi ilk ay ve olmadi aonra diğer ay başka şeylerle ilgilendim beslenmeme dikkat ettim vs hamile kaldım.cok düşünmek uğraşmak da psikolojik olarak yoruyor insanı olacaksa da olmuyor. Aslında bunun altında şu sır yatıyor,sebeplere yüklüyoruz aslında Allah yarattığı için oluyor.yanlis şeylerden bekliyoruz sabırsız davranıyoruz ama o da bir noktada normal anne olma arzusu çok başka

sdaak sende durumlar ne var mı belirti bende hemen zaman geçsin test yapayım istiyorum yaa
Valla bilmiyorum tasınma telası bayram telası derken çok yoruldum iğne lerin etkisi geçti mi emin değilim ama göğüsler de hassasiyet ve şişkinlik var eller de Ayaklarda uyusukluk hatta halsizlik var kasıklarda da ince sızı var devamlı ince ince yani ve atesım normalde 35.7 falandır 36.2 bugün bunların hepsi ya çok yoruldum sağlam hastalanacagım ya iğne lerin etkisi yada benim yumurtlar dan hepsi döllendi 4 üz falan bekliyorum

Ay hadi yaa hepimiz hamiş olalım

ya ben bunun cok degistigini dusunuyorum, etrafta cok fazla 35 yas ustu kolayca hamile kalan insan var, cocuk sahibi olma yasi baya bi yukseldi bencee <3

bence catliyor evet akinti da geldiyse, bence bu aksam ya da yarin artik yavas yavas silinir masallah ne kadar net cok guzel <3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…