HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

canim evet var gibi duruyor valla, ne zaman donuyorsun? kan testi yaptir guzelce ya da istersen yarin sabah baska bir test al onunla da denee insallah vardir
Dün gece döndük canım ama regl olmama daha 3 gün var takvim cumartesiyi gösteriyor. Bi o günü bekleyeceğim, testte koyulaşma görürsem gecikmem de olursa öyle kan vereceğim.

Canım benim de 20 haziran. Bikaç gün erken ya da geç olabiliyor. Erken gebelik testi hiç yapmadım ben kaç gün önceden çıkıyor bilmiyorum. 19 20 gibi yaparım heralde varsa da çok erken öğrenmek iyi olmuyor. Bayram zaten o telaşta geçer gider günler diye düşünüyorum. Ovülasyon testine devam ediyorum koyulaşma görürsem öncesinde yaparım belki

Canım en son ptesı HCG bir hafta sonunda 1180'di Yani çok az buldu çevremdekiler sonra doktora gittim ertesi gün o da az dedı rahimde kalınlaşma var ama kes de görünemedi lekelenmem vardı gece de kanamaya döndü muhtemelen hcg'ydüşmeye başladı kimyasal düşükte de aniden düşme oluyormuş benim için zor bir haftaydı zaten tam adapte olamamıştım nasip değilmiş kan vereceğim Bir saat sonra falan

Ayy canım inan bana hiç karşılaşma yapılmayacak bi durum. Yegenlerımle ılgılenırken bazen cok yorulurdum ama kendi bebeğin de 2 gün de uyumasan o güç öyle bir geliyor ki sana anlatamam

Annei çabucak gelsinde alsın bende diye düşündüm sonrada vicdan yaptım ya kendi çocuğum içinde aynı şeyi düşünürsem diye. Çok doğru söylüyorsu içimi rahatlattın canım

Ne Zaman kullanilmasi gerekiyor peki. Ben sadece tüp bebekte aldım bu ilacı o sebepten bilgim yok. Ya da doktora baktiripmi almak gerekiyor. Varsa tutunsun diye istiyorum da
Yumurtlamadan hemen sonra başlıyorsun canım. Döllenme olduysa hemen tutunsun diye. Bence doktor kontrolünde kullanılması daha doğru ama sen diyorsan ben yumurtlamamdan eminim ozaman bilemiycem

İyi ama bu sekılde yargılama kendini adı üstünde bir başkasının bebeği huyunu suyunu bilmezsin nasıl sakinleşir bilmezsin tabi ki diyor olur emanet eşye bile kullanırken nasıl kasıyoruz kendimizi değilki emanet can o yüzden böyle düşünme kendi bebeğini kendini istediğin sekılde alıstıracaksın büyüyeceksiniz birlikte bence insanın yası kaç olursa olsun anneli olunca sil baştan büyüyorsun

Ayy canım inan bana hiç karşılaşma yapılmayacak bi durum. Yegenlerımle ılgılenırken bazen cok yorulurdum ama kendi bebeğin de 2 gün de uyumasan o güç öyle bir geliyor ki sana anlatamam
Bende sonradan düşündüm de kendi çocuğum olmadığı için oluyor bütün bunlar

Kan sonuçlarını ve Batı bekliyoruz

Çok haklısın canım. Ne bileyim kendimi acemi hissettim. Annesi gelince bebeğin keyfi yerine gelince anladım zaten benle alakalı olmadığını

Adet olcak gibi bukadar karın ağrısı bacak ağrısı olurmu ya hiç duydunuz mu
Ellerim ayaklarım uyusuk ve sanki sis hissediyorum ama bakınca sis falan değiller ya mevsimsel klima etkisi de olabilir evde işte arabada yada gerçekten hasta olacagız anlamadım bende

Bende gün gün sayıyorum valla şuan akınti var sadece başka hiç bir şey yok

Ayy gercekten mi cok sevindim canimm bak demek ki o siliklesmeyi gordukten sonraki haftalar da cok onemli demek ki gun ssiri devam et sen guzelcee regle kadar her ihtimal var diye anliyorum ben artik doktorlarin soyleminden di mi kizlar

Hayırlısı olsun inşallah canım benim, çok üzüldüm haberlerini bekliyoruz

Bende bi kaç gündür böyleydim, sonra akıntı başladı pik oldu
Canım senin silikleşti mi bugün? Tekrar test yaptın mı? Benim çatlama belirtilerim oldu ama hâla çok koyu 1 saat önce yaptım silikleşme yok henüz.

Ben bu takviyeyi kullanırken bir farklılık hissetmedim. Yumurtlamayı erkene de almadı her zamanki günlerde yaşıyorum hep canım. Ovulasyon testini de ilk gebeliğimde kullandığım ay hamile kalmıştım. Şimdi yine kullanıyorum bu ay. Bence iyi bi şey hiç saçma ve yanıltıcı olduğunu düşünmüyorum Doktorlar da her şeye saçma diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…