HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Bugün bat günüm bakalım olmazsam yarın kan vermeyi düşünüyorum çünkü testler bu ay çok yanılttı beni bir pozitif bir negatif gördüm

7-8-9 Haziran yumurtlama görenler ne yapıyorsunuz ses verin ne durumdasınız bugün 4. Gün kaldı teste 10 gün ısılar nasıl belirti var mı birlikte kafayı yiyor muyuz hımm birde bu çatlatma iğnesi nin etkisi ne zaman geçer lı ve hCG ne zaman düşer bilenler aydınlatsın beni bi çok kişi 5-8 gün arası sıfırlanıyor demiş ama

Adet oldunuz mu 11 Haziran da lütfen cevap verir msn aynı gündeyiz sizinle
Canım ben 11 Haziran'da adet oldum ama adetmi bilmiyorum.sadece leke geliyor.dunden beri.kahverengi.testler negatif şuan.gecen ayda böyle olmuştum.o yüzden hamilelikten çok bir sorunmu var diye düşünüyorum.eger zaten hamilelik olsaydı cikardi kaset testte.

Adetim geçeli 3.gün. Başım dönüyor ara ara. Regl olcam gibi karnım ağrıyor ama hiçbişe yok en son dün sabah erken gebelik yaptım çıkmamıştı birdaha ne zaman yapsam ya

Canım tamamen silik halini atarmsn üst üste koyup. Piki saymyosun atesin en dusuk nezman nezamandı? O ozaman yumurtlaman olmustur silikle aynı gün mü. Onun üzerine 14 say
canım inşallah anlatabilmişimdir

Eklentiler

• 57543102-D8B1-439B-8970-11212B33F8F6.jpeg
    105 KB · Görüntüleme: 28
Enfeksiyon olabilir

canım inşallah anlatabilmişimdir
Anlatmışsın ama vücut ısısında maşallah anlatmış bence bu tabloyu herkes görmeli kanıt olarak resmen vücut ısısı yumurtladığın günü gösteriyor Bu kadar olamaz maşallah yaa ısıya bakın test almayanlar 10 Haziran yumurtlama canım onun üstüne ekle Yani belki 9 Haziran gecesi de olabilir ilkbahar aylarında genelde yumurtlama sabaha karşı olurmuş sonbaharda da gündüz öğleden sonra ve yaklaşık bir buçuk gün canlı yaşadığını düşünüyorum senin yumurtanın belki de iki gün ısın artık yükseldiği için de gebelik şansı azalmaya başlamış demek

Allah büyük Rabbim kolayca tekrar gebe kalmayı nasip etsin inşallah, vardır bi hikmeti... Umut ediyorum ki önümüzdeki günlerde rahatça hamile kalacaksın
Benim de değişiyor bazen göğüs hassasiyeti yaşıyorum bazen yaşamıyorum.. şu an önceki aylardan bi farkım yok gibi.. bat 21 haziran ne zaman test yapmalıyız
Benim en büyük nedenim çok zayıf olmam doktorum öyle söylüyor 42kgm karnım belim incecik yağ oranım cok az o yuzden batma vs cok hıssederm kg almaya calsyrm ama artk pes ettm gerçekten alsam 2gunde gidiyor yne
Minnoş seni
Benim kanamam basladı kızlar kanamaya döndü gecmıs olsun sanırım kimyasal kendlgıınden oldugu için. Umarm kısa sürer kanamam btınce test alablrm ovulasyon eger yenıden denersek
Allah kolaylık versin, dinlenmeyi ihmal etme
ben 7hazirandım durumlar aynı gibi iğneyle ilgili de hiç bi bilgim yok

Canım tamamen silik halini atarmsn üst üste koyup. Piki saymyosun atesin en dusuk nezman nezamandı? O ozaman yumurtlaman olmustur silikle aynı gün mü. Onun üzerine 14 say
Bu arada pik olduğu gün biz sabahtan kahvaltıya gittik ovü test yapmamıştım. Belki sabah doruktaydı onu bilemiyorum.

Bu arada pik olduğu gün biz sabahtan kahvaltıya gittik ovü test yapmamıştım. Belki sabah doruktaydı onu bilemiyorum.
Bence de olabilir çünkü aniden silikleşip artan bir şey değili mi zaten ovulasyon normalde de sabah yapın diyorlar. Benim de senin gibi yumurtamın çatladığı an vücut ısım o sabah düşük oluyor en dipte belki kanaman bitince test alırım diyordum ama ısı yapacağım ya testte gerek yok ne zaman yumurtladığımı anlamak için bugün ölçmeye başladım ateşimi bende

Hahahaha okullarda anlatılsın müfredata ekletilsin cinsten sana da maşallah canım bunu okuyabilmek marifet asıl o zaman tamam ben 10 u olarak baz alıcam. Teşekkür ederim ☺

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…