HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Benim tek fark ettiğim belirti aşırı bir akıntım oldu, normalde oluyordu yumurtlama zamanı ama bu kadar yoğun değildi

10 haftalıktı 2 tane düşüğümde. ilkinde banada vermemişti ama bunda verdi adetin bian önce olsun diye. benim birinci kürtajımda 45 gün sonra olmuştum.

Hoşgeldin canım benim bir kızım var ikinciyi istiyoruz bizde ben de senin gibiydim. Hiç bir şeyden haberim yoktu burda arkadaşlar sağolsunlar herşeyi öğrettiler valla çok faydalı oldu benim için bu ay başladım ovulasyona ben de. Yaşa takılmaya gerek yok 40 yaşlarında hamile kalan çok insan var inşallah gönlünüzde ki olur

Kızlar şimdi benim kafama yine bir şey takıldı benim yumurta dün çatladı ya dünden itibaren 14 gün hesaplamam gerekiyor dimi? Peak 9 unda olmuştu ama onu saymıyorum sanırım

Hiçbirimiz bilmiyorduk kişi ben de ilk gebelikte ya Allah diye kalmışım bırakınca. İlk kayıptan sonra bedenimi anlamaya başladım kuzum ilişkiden kasık ağrır mı sonraki günler inan bilmiyorum ama dediğin gibi olmuş sen ona yormuşsun inşallah güzel haber verirsin bizlere
Benim tek fark ettiğim belirti aşırı bir akıntım oldu, normalde oluyordu yumurtlama zamanı ama bu kadar yoğun değildi
Ben de son zamanlarda önceki yıllara nazaran yumurta akı gelmeden 2 3 gün önce daha koyu akıntı gelmeye başlamıştı öyle anlıyordum iki üç güne yumurtlama olacağını çatlayınca da yumurta akı geliyordu

Ya aslında biliyorum ovulasyon testlerini falan ama diğerlerinde kullanmadım bakalim bi deneyeyim böyle dedim ama yumurtlama konusunda testlere çok da takılmayın adetten 1 gün önce bile yumurta olusabiliyor

selamlar ben takviyelerimin degistirdigini dusunmuyorum dongumu. Doktorunuz nasil bir takip oneriyor peki devamli doktora gidemeyenler icin bence ovulasyon testleri iyi gibi ama tabi en dogrusu doktorla yumurtlamayi vs. takip etmek sanirim

Hangi ilacı verdi

Kızlar şimdi benim kafama yine bir şey takıldı benim yumurta dün çatladı ya dünden itibaren 14 gün hesaplamam gerekiyor dimi? Peak 9 unda olmuştu ama onu saymıyorum sanırım
Canım tamamen silik halini atarmsn üst üste koyup. Piki saymyosun atesin en dusuk nezman nezamandı? O ozaman yumurtlaman olmustur silikle aynı gün mü. Onun üzerine 14 say

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…