HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Umarım işe yarayıp güzel habere vesile olur 🤩 bu takviyeleri kullanırken kendinizde bir farklılık görüyor musunuz? Ya da yumurtlamayı erkene alıyor mı takviyeler? Ben ovülasyon ile takip edecektim doktorum ovulasyon testleri kadar saçma ve yanıltıcı bir şey yok onu yapıp da kafanı karıştırma dedi 🤦‍♀️
Benim tek fark ettiğim belirti aşırı bir akıntım oldu, normalde oluyordu yumurtlama zamanı ama bu kadar yoğun değildi

Çok geçmiş olsun. Kaç haftalıktı? Ben 5. haftada düşük yaptım kürtaj oldum. Herhangi bişey vermediler antibiyotik dışında. Sanırım haftası az olunca bi tık daha sıkıntısız oluyor. Kürtajdan sonra 21. gün regl oldum.
10 haftalıktı 2 tane düşüğümde. ilkinde banada vermemişti ama bunda verdi adetin bian önce olsun diye. benim birinci kürtajımda 45 gün sonra olmuştum.

Selam hanımlar bende bu ay gebelik planlamaya basladim .sizlerin ilk mi kaçıncı merak ediyorum.ben biraz öyle rastgele planladim ne ovulasyon testi yapiyorum ne baska birsey. Aslında 2 çocuğum var 36 yaşındayım. Gebelik icin cok sınırda bir yas gibi düşünülse de ben öyle dusunmuyorum.bakalim herseyin doğrusunu Allah bilir 🧡
Hoşgeldin canım benim bir kızım var ikinciyi istiyoruz bizde ben de senin gibiydim. Hiç bir şeyden haberim yoktu😂 burda arkadaşlar sağolsunlar herşeyi öğrettiler valla çok faydalı oldu benim için ❤️ bu ay başladım ovulasyona ben de. Yaşa takılmaya gerek yok 40 yaşlarında hamile kalan çok insan var inşallah gönlünüzde ki olur 🥰

Kızlar şimdi benim kafama yine bir şey takıldı benim yumurta dün çatladı ya dünden itibaren 14 gün hesaplamam gerekiyor dimi? Peak 9 unda olmuştu ama onu saymıyorum sanırım 🤷🏻‍♀️

Bu sabah 36.1 çıktı yani yükselmeye başladı canım dün sabah 35.9 du. Dediğin gibi benim meme ucu sızlamam falan da olmazdı hiç yani acaba ben mi dikkat etmiyordum kasık ağrım falan ilişki olduğu zamanlar ona yoruyordum ondandır diye. Bu ay sayenizde öğrendim valla gerçekten sağolun kızlar ❤️
Hiçbirimiz bilmiyorduk kişi ben de ilk gebelikte ya Allah diye kalmışım bırakınca. İlk kayıptan sonra bedenimi anlamaya başladım kuzum ilişkiden kasık ağrır mı sonraki günler inan bilmiyorum ama dediğin gibi olmuş sen ona yormuşsun🥰 inşallah güzel haber verirsin bizlere
Benim tek fark ettiğim belirti aşırı bir akıntım oldu, normalde oluyordu yumurtlama zamanı ama bu kadar yoğun değildi
Ben de son zamanlarda önceki yıllara nazaran yumurta akı gelmeden 2 3 gün önce daha koyu akıntı gelmeye başlamıştı öyle anlıyordum iki üç güne yumurtlama olacağını çatlayınca da yumurta akı geliyordu

Hoşgeldin canım benim bir kızım var ikinciyi istiyoruz bizde ben de senin gibiydim. Hiç bir şeyden haberim yoktu😂 burda arkadaşlar sağolsunlar herşeyi öğrettiler valla çok faydalı oldu benim için ❤️ bu ay başladım ovulasyona ben de. Yaşa takılmaya gerek yok 40 yaşlarında hamile kalan çok insan var inşallah gönlünüzde ki olur 🥰
Ya aslında biliyorum ovulasyon testlerini falan ama diğerlerinde kullanmadım bakalim bi deneyeyim böyle dedim ama yumurtlama konusunda testlere çok da takılmayın adetten 1 gün önce bile yumurta olusabiliyor

Umarım işe yarayıp güzel habere vesile olur 🤩 bu takviyeleri kullanırken kendinizde bir farklılık görüyor musunuz? Ya da yumurtlamayı erkene alıyor mı takviyeler? Ben ovülasyon ile takip edecektim doktorum ovulasyon testleri kadar saçma ve yanıltıcı bir şey yok onu yapıp da kafanı karıştırma dedi 🤦‍♀️
selamlar ben takviyelerimin degistirdigini dusunmuyorum dongumu. Doktorunuz nasil bir takip oneriyor peki devamli doktora gidemeyenler icin bence ovulasyon testleri iyi gibi ama tabi en dogrusu doktorla yumurtlamayi vs. takip etmek sanirim😞

kızlar günaydın14 mayısta kürtaj oldum. doktorum sadece bu ay için doğum kontrol hapı verdi adetin bian önce gelsin gecikmesin dedi. hayatımda hiç kullanmadım doğum kontrol ilacı. ilaç bittikten kaç gün sonra adet oluyorsunuz kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
Hangi ilacı verdi

Kızlar şimdi benim kafama yine bir şey takıldı benim yumurta dün çatladı ya dünden itibaren 14 gün hesaplamam gerekiyor dimi? Peak 9 unda olmuştu ama onu saymıyorum sanırım 🤷🏻‍♀️
Canım tamamen silik halini atarmsn üst üste koyup. Piki saymyosun atesin en dusuk nezman nezamandı? O ozaman yumurtlaman olmustur silikle aynı gün mü. Onun üzerine 14 say🥰

X