HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Evet aklımıza takılanları soruyoruz , hepimiz o yüzden buradayız ben şunu demek istiyorum burada bir konu için çok cevap olabiliyor herkes farklı şeyler yaşıyor o yüzden insan daha çok strese giriyor sizinki de önemli bir konu içinizi rahatlatmaniz anlamında söyledim

Ben de Ocean Mummy kullanıyorum Kızımda da onu kullanmıştım ama 3.aydan sonra başlamıştım ilk 3 ay sadece folik asit kullanmıştım. Geçen ay doktoruma da söyledim o güzel kullanmaya devam et dedi.

Bende Thancss woman’a başladım bu ay
Umarım işe yarayıp güzel habere vesile olur bu takviyeleri kullanırken kendinizde bir farklılık görüyor musunuz? Ya da yumurtlamayı erkene alıyor mı takviyeler? Ben ovülasyon ile takip edecektim doktorum ovulasyon testleri kadar saçma ve yanıltıcı bir şey yok onu yapıp da kafanı karıştırma dedi

Bu sabah 36.1 çıktı yani yükselmeye başladı canım dün sabah 35.9 du. Dediğin gibi benim meme ucu sızlamam falan da olmazdı hiç yani acaba ben mi dikkat etmiyordum kasık ağrım falan ilişki olduğu zamanlar ona yoruyordum ondandır diye. Bu ay sayenizde öğrendim valla gerçekten sağolun kızlar

Aa canim evet yumurtluyo olabilirsin kizlar bu arada biz hemen pik ve catlama gorup biraktigimiz icin kaciriyo olabiliriz baksaniza kac gun sonra bile oluyo, degerlendirmeye devam et canim sen olucak
Gerçekten herkesin bu şekilde mi bilmiyorum ama cidden peak olduktan sonra silik çıktı ama 2 gün sonra çatlama belirtisi oldu. Demek ki peak oldu diyip de bırakmamak mı lazım değerlendirdik gece de canım

Yanıltıcı mı? Bunu neye dayanarak söyledi peki?

kızlar günaydın14 mayısta kürtaj oldum. doktorum sadece bu ay için doğum kontrol hapı verdi adetin bian önce gelsin gecikmesin dedi. hayatımda hiç kullanmadım doğum kontrol ilacı. ilaç bittikten kaç gün sonra adet oluyorsunuz kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Selam hanımlar bende bu ay gebelik planlamaya basladim .sizlerin ilk mi kaçıncı merak ediyorum.ben biraz öyle rastgele planladim ne ovulasyon testi yapiyorum ne baska birsey. Aslında 2 çocuğum var 36 yaşındayım. Gebelik icin cok sınırda bir yas gibi düşünülse de ben öyle dusunmuyorum.bakalim herseyin doğrusunu Allah bilir

Çok geçmiş olsun. Kaç haftalıktı? Ben 5. haftada düşük yaptım kürtaj oldum. Herhangi bişey vermediler antibiyotik dışında. Sanırım haftası az olunca bi tık daha sıkıntısız oluyor. Kürtajdan sonra 21. gün regl oldum.

ben ilaç bitince 3. günü adet oluyodum.2-3. günü gibi bekle adetini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…