HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Ama bu sefer çok yedim demiştin hatırlıyo musun? sonuçta bilerek yaptığın bişey değil yedikten sonra aa acaba bu mu hemen çatlattı demiştin,hem hemen hamile kalabiliyorsun bence senin yakındır hatta bence Mart annelerine katılacaksın gibi hissediyorum

Benimki sadece B12 içeriyor kızımdaki de öyleydi buyüzden Boyle yorumladım doktorum zaten öğrendıgın gb bırak dedi ben de onu dnledım ovulasyonda ıctım busfer ıcmeyecegım ovulasyonda. baska drlar da doktor sonuc olarak bu sebeple burada istişare ediyoruz hepımız profesyonel yorumları burada bulmak güç hepimiz bunun bilincindeyiz halbuki

Canım çok geçmiş olsun çok üzüldüm. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun diyelim

Gerçekten çok yemiştim adetın 5.günü nasıl agrılar girdi bana bide hatta 2 kez yumurtlama oldu yuzde 90. Beni aydınlattın kuzum çokkk sağol ampul yandı beynimde şuanda Mart cok hızlı olur ya bence nasıl yetişeyim. Denk geldi kaldık ama ilk kımyasaldan sonra 5ay sonra olmustu. Nasip beee ay benm beyin yandı. Kafamı mesgul edeyim derken kendimi yumurtlattım daha bismillah

Ayy ne demek bebişim birbirimizi desteklemek için buradayız hayırlısı olsun hepimizin hakkında

Bu ay takviye va başlayan var mı kızlar? Ben buradan okuduğumda maxijuno başladım bilgisi olan var mı

Bakalım düştüyse yumurtlama nezaman olur onu anlamazsam hormonal durumlardan belkı test alrm. Ben incir yerim muhtemelen yne hemen yumurtlamak için
Ayy dur kız zaten benim de meçhul ne olacağı bi daha ki ay takip yaparız işte beraber

Evet benim bu kasık ağrılarından sonra hemen şeffaf akıntım gelir tam değerlendirme vakti
Ay vallahi geldi şimdi ben anlamadım 2 gün önce peak di şimdi nasıl çatladı ki daha 1 saat önce yaptım aşırı silikti testim kafam karıştı

Böyle bir sınav hayat işte. Allah dermansız dert vermesin çokk teşekkürler sizlerle konusmak cok iyi geldi
Birbirimize destek olmak ve kendimizi iyi hissetmek için buralardayız. Bana da iyi geliyor buraya yazmak danışmak ,sizlerin sevinçlerini heyecanlarını takip etmek. Ben de teşekkür ederim

Ay vallahi geldi şimdi ben anlamadım 2 gün önce peak di şimdi nasıl çatladı ki daha 1 saat önce yaptım aşırı silikti testim kafam karıştı
O zaman senin ısın çatlamadan 2 gun once fln düşüyor o zaman da silik çıktı ya demek ki lh dusmeye baslamıstı herlde. Oyuzden diyorlar ya bıkac ayda anlarsınız ısı ile. Suanda ısın en dipteydi hala. O değil de sen bu ay baya belirti ile yumurtlama yaşadın. Yumurta çok olgunlastı incirden. Belirtin de ondan dolayıdır bukdr bence bu 3 günü değerlendir canım

Bu ay takviye va başlayan var mı kızlar? Ben buradan okuduğumda maxijuno başladım bilgisi olan var mı

Ben doktorumun da onayıyla ocean mommy kullanmaya başladım folik asit olarak başka bir şey kullanmıyorum canım

Ben de Ocean Mummy kullanıyorum Kızımda da onu kullanmıştım ama 3.aydan sonra başlamıştım ilk 3 ay sadece folik asit kullanmıştım. Geçen ay doktoruma da söyledim o güzel kullanmaya devam et dedi.

Ben doktora hiç sormadım ama iki aydır düzenli solgarın folik asitini kullanıyorum 400 mg .temiz içerikli ve o markaya güveniyorum belki de ondan yumurta kaliteli büyümüştür bu ay bilemedim ki kızlar arayısta olanlar bi bakın isterseniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…