HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Hepimiz birbirimiz için kıymetlı olduk burada gerçekten hepımız bırseyler öğrenıyoruz birbirimizdenn.Ay duygulandım aglıyorum zaten malum halim. Bi garip oldum geçen gün sızle belirti aramayı özledim yazmıstım buraya resmen hissetmiştim sanki🥺😔
Gerçekten öyle. Bakalım ben de sizinle bir serüvene girdim. Umarım herşey güzel olur. En erken belki aynı dönemde hepimiz hamileliklerimizi belirtilerimizi konuşur oluruz 🥰😍

Gerçekten öyle. Bakalım ben de sizinle bir serüvene girdim. Umarım herşey güzel olur. En erken belki aynı dönemde hepimiz hamileliklerimizi belirtilerimizi konuşur oluruz 🥰😍
Benim size yetısmem imkansız gb 🌼 ama kımyasalda kanama cok surmuyor ılk gebelgm de kendılıgınden düşmüştü onda kanama 4 gündü bakayım neler olacak

Dr Mfk bugun yıne ınstada dedi ki her gün de olabilir sperm kalıtesını etkılemez Pamlok Pamlok ben hep yumurtlamanın tam 3gun öncesi art arda degerlendrenlerı hamile görüyorum🤣 2 gun öncesı artı yumurtlama gününü
Biz de yumurtlamada çatladıgi günü degerlendirmistik olmadı sonra öncesinde değerlendirdik o zaman oldu

Benim size yetısmem imkansız gb 🌼 ama kımyasalda kanama cok surmuyor ılk gebelgm de kendılıgınden düşmüştü onda kanama 4 gündü bakayım neler olacak
Bence imkansız değil. Kimyasalı pek bilmiyorum da düşük gibi durumlarda hemen hamile kaliniyor. Umarım sende de öyle bir şeydir

Bakalım düştüyse yumurtlama nezaman olur onu anlamazsam hormonal durumlardan belkı test alrm. Ben incir yerim muhtemelen yne hemen yumurtlamak için 🥺

İyi iyi D vitaminim az sadece. Ondan dolayı ınsulünm dusuk brz. Ona da ılac kullanıyorum ama bazı drlar d vitamini ıcmeyın dıyormus gebelikte bana da saflık ocagı dr.u ıc ama ögrenncebırak demedi. Kafam ona takıldı her gun ıcıyorum o mu acaba kötü etkıledı benım gebelıgı. Canmı sıktı bu durum.
Çoğu folik asit takviyesinin içinde d vitamini var ama d vitamini zaten çoğu kişinin düşük

Çoğu folik asit takviyesinin içinde d vitamini var ama d vitamini zaten çoğu kişinin düşük
Folıkasit b vıtamınıdr d vtamını degıl. Ekstra ıcerenler varsa bilemıyorum hamılelkle kullanılan d vitamini ıle benmkı farklı mg lerde. Zaten kategori olarak da ayrı veriyor sağlık ocakları. 3.aydsn sonra. İlk 3 ayda ıcırmeyen drlar var benmkı de ogrenınce bırak dedı hemen. Desiferol kullanıyorum. Buyüzden ıskıllendım cok. Bidaha nasıpse yumurtlama olunca bırakacagım

Folıkasit b vıtamınıdr d vtamını degıl. Ekstra ıcerenler varsa bilemıyorum hamılelkle kullanılan d vitamini ıle benmkı farklı mg lerde. Zaten kategori olarak da ayrı veriyor sağlık ocakları. 3.aydsn sonra. İlk 3 ayda ıcırmeyen drlar var benmkı de ogrenınce bırak dedı hemen. Desiferol kullanıyorum. Buyüzden ıskıllendım cok. Bidaha nasıpse yumurtlama olunca bırakacagım
Folik asitin ne olduğunu biliyorum çoğu folik asit multi vitamin şeklinde satılıyor artık içinde iyot selenyum demir vs içeriyor bunu kastetmiştim siz daha profesyonel bir yorum istiyorsanız buraya değil doktorunuza sorun içiniz o şekilde rahatlar

Bakalım düştüyse yumurtlama nezaman olur onu anlamazsam hormonal durumlardan belkı test alrm. Ben incir yerim muhtemelen yne hemen yumurtlamak için 🥺
Canım aklıma geldi incir vaktinden önce olgunlaştığı için belki de kimyasal oldu. Yani doğal olarak kendisi büyümedi bir etken madde vardı onu olgunlaştırmak için. Bilemiyorum bence birşey yeme kendiliğinden olsun

Canım aklıma geldi incir vaktinden önce olgunlaştığı için belki de kimyasal oldu. Yani doğal olarak kendisi büyümedi bir etken madde vardı onu olgunlaştırmak için. Bilemiyorum bence birşey yeme kendiliğinden olsun
Öyle mi diyorsunn ayyyy ama kızımda da yemiştim testere dişli aslan pencesı kullanırken hatta kürü yaptım o cok düşürürse ıncır de yukseltsn dye prolaktini ortak payda olsun dıye kuzum ama haklı olablrsin de bak ıcıme kurt düştü

X