HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kizlar şimdi benim Mayıs 15 adetimdi bu ay da 10u adet günüm. Şimdi kafam alak bullak. Uygulamalardan bakıyorum da 9. Günden itibaren deneyin deniliyor. Mesela adetim bitince her gün degerlendirsem ihtimali var mıdır? Ay siz daha çok arastiriyorsunuz böyle şeyleri. Size sormak istedim.
Kuzum bence ne kadar değerlendirirsen o kadar iyi

O zaman 3 gün sonra teste başlayabilirim 🤩 ama ilk etapta zaten ovu testiyle bakıcam bakalımm. 1 tane predictor early var onu harcamak istemiyorum 😅 innovitada reglden 3-4 gün önce yaparım 16sı gibi

Kuzum benim bat 20 Haziran ama ovulasyona göre 21ine kaydı. Daha 10 günüm var diyebiliriz 🫢
Test yapıyodun glb değil mi. Çok heyecanlı heyecanla bekleyeceğim herkesi🥰

Kizlar şimdi benim Mayıs 15 adetimdi bu ay da 10u adet günüm. Şimdi kafam alak bullak. Uygulamalardan bakıyorum da 9. Günden itibaren deneyin deniliyor. Mesela adetim bitince her gün degerlendirsem ihtimali var mıdır? Ay siz daha çok arastiriyorsunuz böyle şeyleri. Size sormak istedim.
Sana şöyle özetleyeyim bir kadın sağlıklı bir bünyede 8 ila 21. Günler arası yumurtlama olabilirmiş. Sen adet bttiği gibi değerlendir Derim ortalama kac günde bır olyorsun kıç 8.gün de yumurtlama olablıyormus yani

Sana şöyle özetleyeyim bir kadın sağlıklı bir bünyede 8 ila 21. Günler arası yumurtlama olabilirmiş. Sen adet bttiği gibi değerlendir Derim ortalama kac günde bır olyorsun kıç 8.gün de yumurtlama olablıyormus yani
Normalde 26 günde bir adet oluyormusum doğum kontrol hapı ile. Son iki adet döneminden önce de nioli yağı dengemi bozdu. Gecen adetimde bıraktım tabi nioliyi. Şimdi ise 10unda aslında normal düzeninde oldum 26gun oluyor su an adet döngüm

2 aydır doğum kontrol hapı kullanmiyorum. Bakalım umarım yolunda gider herşey. Verdiğin bilgiler çok kıymetli teşekkür ederim. Umarım bu ay tutar da gelince uğraşmam 😁

Benim doktorum adete göre 9-11-13-15-17 bu şekilde gün aşırı değerlendir demişti

Normalde 26 günde bir adet oluyormusum doğum kontrol hapı ile. Son iki adet döneminden önce de nioli yağı dengemi bozdu. Gecen adetimde bıraktım tabi nioliyi. Şimdi ise 10unda aslında normal düzeninde oldum 26gun oluyor su an adet döngüm
O zaman 26 ıse 12. Gün yumurtlaman senn için de 7. Gun ılıskı baslaması ideal bence 7 günler ole 16. Gün fln artı 4ü ben eklemedim Dr lar ekliyor 🥲

2 aydır doğum kontrol hapı kullanmiyorum. Bakalım umarım yolunda gider herşey. Verdiğin bilgiler çok kıymetli teşekkür ederim. Umarım bu ay tutar da gelince uğraşmam 😁
Hepimiz birbirimiz için kıymetlı olduk burada gerçekten hepımız bırseyler öğrenıyoruz birbirimizdenn.Ay duygulandım aglıyorum zaten malum halim. Bi garip oldum geçen gün sızle belirti aramayı özledim yazmıstım buraya resmen hissetmiştim sanki🥺😔

Dün pik değilmiş bugün pik sonra silikleşir bol bol değerlendirin🤩

Ya benim doktorum da aynı şeyi söyledi. Gücünüz kuvvetiniz varsa yapın dedi 🤣

Freshmommy Freshmommy canım hakkında hayırlısı olsun zaten dediğin gibi başından beri çok heyecanlanamamıştın umarım bir sonraki ay bağlıklı bir gebelik olur 🙏🏻🙏🏻
Adam bir canim kaldi yeter diyor 😅 ama değerlendirdim💪💪

X