HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

İşin kötüsü aylardır ovulasyon testini laboquickle yapıyordum ve koyulasma hiç yakalayamıyordum birde uyanınca hemen yapuyordum bu ay ınnovitaya gectım sukur yakaladım tam günü.marka ugurlu geldi

Canım ama enfeksiyon biraz ekstrem bir durum o yüzden ağrı olmuş olması çok normal

Merhaba test yapsana erken test kanama ne durumda yerleşme mi acaba
2 tane test yaptım 2 gün önce erken gebelik testi laboquik marka. Negatif canim. Leke şeklinde geliyor su an. Ara ara. İlk gebeligimde 1 bucuk 2 aylıkken kahverengi akıntı gelmişti yerlesme kanaması demişlerdi. Ama bu kırmızı geliyor yani. Adet diye düşünüyorum.

Kuzu sen vucuduna çok hakimsin ya maşallah yok yok bencede olması gereken sızlaması zaten doktorlar da öyle söylüyor
Benim en büyük nedenim çok zayıf olmam doktorum öyle söylüyor 42kgm karnım belim incecik yağ oranım cok az o yuzden batma vs cok hıssederm kg almaya calsyrm ama artk pes ettm gerçekten alsam 2gunde gidiyor yne

Canım yani anladığım kadarıyla henüz kesin bir şey yok değil mi hala tutunma ihtimali de var?

Canım ama enfeksiyon biraz ekstrem bir durum o yüzden ağrı olmuş olması çok normal
Ben de öyle düşündum de şu an takip ediyorum kendimi. Normal adet sancım var kasık ve belim yine ağrıyor bacaklarim da devam ediyor. Bu ay tutmadığını düşünüyorum. Tutsa adet olmazdım. Ama erken olmama da şaşırdım. Çünkü doğum kontrol hapını bırakınca 2ser gün geri atıyordu şimdi 5 gün geri attı. 15inden 10una. Hayırlısı yaa. Psikolojimi rahat bırakınca olur zaten. Ne zaman Aman ne zorluyorum Allah verecek zaten desem o ay hamile kalmıştım iki çocukta da
Bakalım bunda ne zaman olur. Polip vardi aldılar. Şimdi tekrar baktırmak için randevu almıştım çocuk düşünüyorum genel kontrol diye ama adet olunca iptal ettim.beklemedeyim umarım hayırlısı olur

Hatta size bi marka önereyim mi hassasiyeti beni sok etti sürekli acaba yanlıs mı dıye arastırdım bi yerlerde 12 li prodoctor almıstım yerıne days doctor gondermısler onu yaptım .7 gun kala mı ne hayaletımsı bır cızgı çıkardı 4 gun once de yıne predıctor hayaletımsı bır cizgi varken days doctor silik cizgi cıkardı bu asagıdakı 7 gun varken ama ben bozuk bu kadar erken cıkmaz dıye dusunmustum

Eklentiler

• IMG_6484.jpeg
    29,6 KB · Görüntüleme: 25
Benim en büyük nedenim çok zayıf olmam doktorum öyle söylüyor 42kgm karnım belim incecik yağ oranım cok az o yuzden batma vs cok hıssederm kg almaya calsyrm ama artk pes ettm gerçekten alsam 2gunde gidiyor yne
Kuzum kan değerlerin iyiyse kendini kötü hissetmiyorsan hiç kilo almaya çalışma yapısal kilo işi, hem inşallah hamiş olduğunda kilo alacaksın

Metabolizma hızlı demek canim. Ben de hep kilo almaya çalışırdım. Aynı şekilde 47 kilo 160 boy zayiftim. Sana önerim her gün 3-4 tane milföy hamurunu elinle az aç. İçine peynir köy kapat dikdörtgen olacak . Yağsız teflon tavada arkalı önlü pişir. Çayla ye bak bayag kalori yapıyor. O zamanlar hesap etmiştim 4 tane milföy 2000 kalori idi sanırım. Yok pahali dersen her gün mutlaka yemekten sonra hamur işi ye. Geceleri yemeye odaklan
Kiloyu at kafandan sadece yemeye odaklan
İnşallah faydalı olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…