Haziran-Temmuz 2022 Aşılama Yaptıracaklar Buraya :):)

Kızlar bugün aşılama gününü saymazsak 12. Günüm çatlatma iğnesi sonrası 13. Günüm yarın test yapsam mı?

Benimde bugun kontrolum vardi 16.5 ve 15mm olmak uzere 2 yumurta var ama 1 tanesinden umutlular digeri yavas buyuyormus herhalde carsamba gunune 18mm olur buyuk ihtimalle o gun çatlama iğnesi verirler cuma aşılama inşallah

Yok kuzm yapmadım hiç bekledim yarın mı yapsam çarşamba mı yapsam bilemedim
Yani dayanabilirsen biraz daha bekle bence benim gecen ay 14. Güne kadar pozitif cikmisti igne etkisiyle öyle insan daha cok uzuluyo sonradan negatif olunca

Yani dayanabilirsen biraz daha bekle bence benim gecen ay 14. Güne kadar pozitif cikmisti igne etkisiyle öyle insan daha cok uzuluyo sonradan negatif olunca
Doğru söylüyorsun aslında 1 gün daha beklesem bişey olmaz heralde ya bide adet belirtim yok diyemiyorum ki kasıklarım ağrıyor adet olcakmısım gibi yada diyemiyorum ki kasık bel ağrım var hamilemiyim.. göğüslerim şiş uçlarına dokununca acıyor aşılamadan beri böyle oda. Akıntım yok fitil kullandığım için beyaz tortuları oluyor oyüzden akıntımı anlayamıyorum. Hayırlısı inşallah bebeğim vardır

Ama yarin sabahtan kan verebilirsin kan daha garanti valla benim bi kimyasal gebeligim var onda da benimde ayniydi hiç belirtim yoktu sadece gogus uclarim cok aciyodu gebe oldugumuda oyle anlamistimda test yapmistim insallaaaah seninde acın bebise işarettir çok çok sevinirim

İnşallah canım inşallah çok güzel konusuyrsn Allah tüm isteyenlere nasip etsin içindede bize Sonucumu söylerim olumlu olumsız olsada canım

Kızlar iyi akşamlar Rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah benimde 4 haziranda çatlatma iğnesi yapıldı 6 haziranda da aşılamam oldu. Doktorum 12.günü kan tahlili yaptır dedi ama ben gidemedim dün kaset test yaptım negatif çıktı. Bugün sabahtan beri belim ağrıyor. Sizce gebelik olabilir mi? Kan testi yapayım mı? Ve kaset testi erken mi yaptım acaba? Kızlar kafam çok karışık başına böyle bir şey gelen var mıııı?

Yaptım canım ama sabaha adet olmuşum yine de yapmış bulundum 2. Aşılamaya merhaba dicez..
Olsun üzülmeyin ya ilkdi daha bisürü çözümğ var zor maddi manevi ama olsun sıkmayın canınızı lütfen. Bende muhtemelen negatif bugün 12. Gün negatif çıktı belirtide yok.. bende ikinci adımı ğlanlamaya basladım şimdiden

Sabah kan vericem aşılamanın 10. Günü çatlatma ignesinin 12.günü kaset testler negatif oldu daha 8.günde iğne etkisi kalmamıştır heralde artık uyuyamıyorum ya bir yanım diyor yok olmadı bir yanım da diyor belki oldu ne kadar karmaşık bir durum böyle bu sizde durumlar ne kaçıncı gündesiniz belirtiniz var mı

11. Gündeyim ben de. Doktorum 15 gün sonra kan testi yaptır dedi bekliyorum. İnşallah pozitid sonuç almışsınızdır Benim kasık ve bel ağrım var ara ara giriyor

Selam kızlar, ben 11. Gündeyim 27sinde test yaptırıcam nasipse. Gün içinde 10 saniyelik bir ağrı giriyor kasığım, belim, sol bacağım felaket ağrıyor. Sizde oldu mu böyle belirtiler?

13. Gün aşılamanın hiçbir belirti yok testler negatif pozitife dönmez daha zaten silikte olsa çıkardı muhakkak.

Kızlar aşılama öncesi doktorunuz idrara sıkışık olmanızı mı oneriyor yoksa mesanenin boş olmasını mı ? Buu konuda bilgisi olan var mı geçen ayki aşılamamda hic bilgi verilmedi yarin tekrar aşılamam var doktora soracağım ama sizinde fikrinizi almak istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…