Haziran-Temmuz 2022 Aşılama Yaptıracaklar Buraya :):)

İğne daha etkili diyorlar yumurtaların inşallah kalitelidir. Benim sol da kistim var orda yumurtam olustuysa bana da supriz olur yarın öğrenicem bakalım bnde heyecanlıyım
Canım benim klomen hapla 4 yumurtam olmuştu çok olmasından korkuyordum 2 tane 3 tane iyi pko olunca bir anda 10 15 tane de gelişebiliyor ve tedavi yarim kalıyor yani 1 tane olsun kaliteli olsun yeterli diyorlar zaten hadi hayırlısı inşallah senin de herşey yolunda gidiyordur

kızlarrrrr bende bu ay mfk denıyorum regli olursam 25 inde bende aşılama ıcın dr gıdıcem . Hangı hastaenlerde yaptırdınız aşılamanızı yada kontrolünüzü ? Aşılaması tutan var mı

Ben Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi ne gidiyorum. Ben de bir ay mfk denedim olmadı ustelemedim ürünlerin fiyatlari bana çok geldi açıkçası

Kızlar 27mm 25mm yumurtalar tutmuyor galiba onlara ne oluyor çatlatma iğnesi olduktan sonra? Bilen var mı

İnşallah çatlar catlamazsa kiste dönüşüyor diye biliyorum
Anladım canım. Şimdi sr sizi muayne ederken yumurtalarınıza bakarken sizde ekranda görüyorsunuz kimi yumurta böyle yamuk gibi düz gibi kimi yumurtada tam yuvarlak yani buna çok güzel yumurta diyorlar hiç fark ettiniz mi?aşagıda gösterdim. Birde
aşılamada 6 7 tane yumurtası olup yine aşılama yapanlar var. Riskli olması ikiz üçüz olur diye mi riskli diyorlar acaba?

Eklentiler

• 42B739D8-5B79-4547-BD4C-60B11B5F3A22.jpeg
    127,3 KB · Görüntüleme: 69
Yumurtanın şeklinden kalitesine mi bakıyorlarmıs bnde nasıl anlıyorlar diyordum gittiğim doktorlar bahsetmedi hiç Çok fazla çok fazla bebek demekmiş bi anda hepsi döllenirse diye sanırım

Yumurtanın şeklinden kalitesine mi bakıyorlarmıs bnde nasıl anlıyorlar diyordum gittiğim doktorlar bahsetmedi hiç Çok fazla çok fazla bebek demekmiş bi anda hepsi döllenirse diye sanırım
Aynen bnde çok olmadı öğreneli canım. Hayırlısı olsun hakkımızda

Ben bugün yumurta takibi için kontrole gittim sağ da 23.5 ve 13 mm sağ da 8 mm yumurta oluşmuş bugün çatlatma iğnesi verdi Perşembe 9 da aşılama yapıcaz dediler

Benimde yarın sabah kontrolüm m var 7 gündür femara hap kullandim ben de boyutunu merak ediyorum. Tahmini cuma gününe denk gelicek aşılamam sanırım.
Benimde yarın kontrolüm yanlış yazmışım eğer olduysa istenen boyutta cuma aşılama olcak aynı güne geliyor ikimizinde sonucunu yaz mutlaka insallah güzel haberler alalım

Kaç yumurtan var ki yumurtanın büyüklüğü de önemli diğerleri küçükse de aşılama yapsa da çatlaması uzun sürer diye belki
6 tane yumurta var canım en küçük 16mm ondan küçük barsada bakmadı en büyükte 25mm ama yine yapıyor çatlatalım dedi biraz korkuyrm

Bu gün gittim bende solda 1 tane yumurtam var sağda ki buyumemis tek yumurtayla tutucagina hiç umudum yok valla 4 tane yumurtam vardi çatlatma iğnesi yaptık aşılama yapmadık tutmadı ama tek yumurtayla aşılama da olsa tutmaz diye düşünüyorum

İyi akşamlar, öncelikle inş aşılamanız tutar. Ben de sizin gibi bugün gonal f başladım. Kaçıncı gündesiniz kaç günde kaç doz ile kaç mm oldu yumurtalarınız ?

İyi akşamlar, öncelikle inş aşılamanız tutar. Ben de sizin gibi bugün gonal f başladım. Kaçıncı gündesiniz kaç günde kaç doz ile kaç mm oldu yumurtalarınız ?
Kaç mm oldugunu sormadım cumartesi sorarım bu gün 9.gündü büyük ihtimal cumartesi çatlatma iğnesi pazar aşılama yapılacak 9 gündür 50 doz olarak kullandım pko var bende yüksek doz verirse çok yumurta gelişir tehlikeli olur diye böyle kullandirdi doktorum valla öncesinde klomen çatlatma iğnesi falan yaptırdım tutmadı bundan da umudum yok hiç bişey sormuyorum hı hı tamam diyorum çıkıyorum tüp bebek yaptiricam kışa bunu öylesine yaptırıyorum takip etmiyorum yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…