Haziran-Temmuz 2022 Aşılama Yaptıracaklar Buraya :):)

Merhaba bugün iğneim 7. Günündeyim 3 yumurta var ama boyutları 11 mm moralim o kadar bozuldu ki 62.5 ml vuruldum iğneyi siz iğneyi toplam kaç gün vurundunuz bugün 75 ml vurunacagım
Canım benim hiç moralini bozma öncelikle. Ben de ilk aşılamamda 75 ml kullandım ilk 7 gün belki daha fazla 13 mm büyüdü sonra 150 ml vurdum üç gün sonra bir baktık 18.5 oldu. Doz artırımından sonra çabuk büyüyor. Ben tam hatırlayamıyorum kaç gün vurdum ne kadar vurdum ama doz artırımından sonra çabuk büyümüştü. Bu iğneler yumurtalıklar uyaran iğneler olduğu için düşük dozdan başlamak en iyi demişti doktorum. Bir anda yüksek dozda başlayıp 8 9 tane yumurta oluşursa aşılama riske girer kalite bozulurmuş. Benim doktorum çok önceden beni diğer klomen letu ile takip ettiği için yumrtalıklarımın ne derecede çalıştığını biliyordu yinede düşük dozda başlamıştı. İnşallah seninde güzelce büyür yumurtaların ve tutunur İnşallah. Haber ver banada

Aynen kuzum bende femarayla denedim kaç ay olmadı sonra hsg çekildim şimdi hsgden sonraki ilk ayım direk iğne istedim ama büyümeyşnce cok tedirgin oldum burda birkaç arkadaşla konuşunca rahatladım biraz neyseki yarın kontrolüm var inşallah tutar. İkinci aşılama da mı tuttu sizinki de

Hayır canım malesef benim iki aşılamam da olumsuz.

Ne yaptıracaksınız peki sizinki de sebepsiz olmuyo
Canım benim yapmadığım şey kalmadı. Polikistik over var bende. Doktorlar olumsuz bişey demiyorlar ama 3 klomen 3 letu 2 aşılama olumsuz çıktı. Rahim filmi temiz histereskopi de naboti kistlerim varmış rahim ağzını daraltan. Histereskopiyi yapan doktorum 3 yıldır olmamış artık normal olsun diye bekleme tüp bebeğe geç dedi.
Başka doktora gittim o da naboti kistleri önemli değil 3 ay tedaviye ara ver kendini çok strese sokmuşsun dedi. Kistler önemsizler istesek onları çok kolay bi işlemle yok edebiliriz ama gerek yok dedi herşey normal bekle yaşında genç deyince ara verdik bizde tedavilere. Bir sonraki dönemde tekrar yumurta geliştirici ilaç kullanmayı düşünüyorum bakalım nasip.

Hayırlısı olsun inşallah bir an önce hamilelik haberlerini duyarız. Adet düzensizliği var mj peki

Hayırlısı olsun inşallah bir an önce hamilelik haberlerini duyarız. Adet düzensizliği var mj peki

Bekarken vardı evlenince bir iki kez oldu sonrasında zaten bebek tedavisine başladık hep ilaç kullandığım için zamanında oldum iki aydır ilaç kullanmıyorum geçen ay zamanında oldu inşallah bu ayda düzenli olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…