Haziran-Temmuz 2022 Aşılama Yaptıracaklar Buraya :):)

Ya ben bu arada seni tebrik etmemiştim kusura bakma. Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah. Hayırlı evlat olsun

Bu arada test yaptım 12. Gün negatif benim. Kaset test yaptım 25 değer ve üzerini ölçüyor belki düşük olduğu için çıkmamış olabilir diyorum ama umudum da kalmadı. Perşembe kan verince belli olur artık

3 yumurta ile insaalh oluşur benimde 3 yumurta vardi . 23 ünde aşılama yaptik 10. Gun çıkmadı sakın umutsuzluğa kapılma. Biz samsundayiz Diyarbakır da cok guzeldi daha önce midyattaydik bizde yeni geldik memleketimize. Yeni yeriniz hayirli uğurlu olsun . Insaalh guzel insanlar ile karsilasirsiniz

Cok teşekkür ederim. Kaset testte cikmayabilir siz 2 gün daha bekleyip kan verin ve moralinizi yüksek tutun . Benim ilk gebelikte 2. Çıkmıştı değerim çok üzülmüştüm 1 hafta sonra 150 lerce çıktı ama sabırla bekledim. Insaalh sizden de güzel haberler bekliyorum.

İnşallah 3 yumurtadan bir tanesi olsun tutar.Sen direk kan mı verdin canım evde test yapmışmıydın.
Sağolasın canım bizde zonguldaklıyız memlekete yakın olsun karadeniz olsun çok istedik ama ege geldi tayin.

Öyle yapıyorum canım perşembe günü vericem kan bakalım hayırlısı ne ise o olsun. Olmazsa da rabbim inşallah sonraki aylarda nasip eder. Duamızda ısrarcıyız

Tutar tutar hic endişe etme Allaha dua et bu 3 gün ne dilersen olur güzel şeyler düşün. Daha çok erken hic endişe etme hayırlısını Rabbım verir.

Ben cok heycanlıyım , heycanımızı burada birlikte paylaşmak istedim. Haziran sonunda aşılama olacağım Allahın izni ile sizlerde haziran temmuzda yaptıracak var ise katılın beraber yürürelim bu yolda :)
Merhabalar inş bende yaptıracağım evrak toplama aşamasındayım ama bir endişem var i. Kan hormon ve sperm testinin bir süresi var mı acaba. Smear testi 3 haftada çıkıyor hastanede. Mecburen bekliyorum. Tahlilleri mayıs sonu gibi yaptırmıştık. Bayramdan sonraya kalacak mecbur. Bilginiz var mı

Balıkesir’de nereye geleceksiniz:) ben de balıkesirdeyim

Allah razı olsun

Merhaba Bende 23 haziran da aşılama yaptırdım ayni süreçlerden geçmişiz test yaptiniz mi acaba. Sonuc belli mi insaalh bebisler bziimledir
Maşallah canım ilişkiyi kestiğimiz zaman çatlama olmuş değerlendiremedik bu yüzden de adetimde gecikme yaşadım. 30 Haziranda tekrardan iğneyi vuruldum 16 temmuz yeni adet günüm bakalım ya inşallah bu sefer olacak. Ben ilk defa geçen ay hayatımda göğüs ağrısı yaşadım meğerse adetim çok geciktiği içinmiş. Şimdi de normalde adetim 4 temmuzdu ama iğne vurulduğu için 16sına attı inanılmaz sancı yapıyor çıldırmamak elde değil yani

Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah.

Kızlar progestan fitilin akıntısının içinde kahverengi lekelenmeler var progestan kullanırken adet gelmez diye biliyordum yanlış mı biliyorum bilen biri bana cevap verebilir mi?

Sanırım değil kan verdim bu gün 3.6 çıktı sonuç negatif
Kaçıncı günde yaptınız? Benim de 4.6 çıktı 2 ser gün ara ile 18.7 ve bugün 69.7 çıktı kontrole gittim.Doktorum var hayırlı olsun dedi. Sizde umutsuzluğa kapılmayın belki geç döllenme olabilir . Kendinize dikkat edin yorulmayın ağır kaldırmayın bir kaç gün sonra yeniden yapın. Olmasa bile Rabbım büyüktür hic üzülmeyin bir sonraki denemede olur inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…