Haziran-Temmuz 2022 Aşılama Yaptıracaklar Buraya :):)

Çok güzel maşallah inşallah tutmuştur canım Benim doktorum heralde bni dirençli sandı 125 den başlattı büssürü yumurtalar büyüdü kimisi 25 olmus kimisi 16 17 18.. hata yaptı. Tutmadı tabi belki de bukadar doza büssürü sağlıksız yumurtalar oldu. Şimdi 2. Ye 75 den başlıyalım dedi. Adetliyken gittim 2. Ye başlıyacaktım birde ne görelim 5 tane yumurta var diğer aydan. Oyüzden bu ay iptal diğer aya baslıcaz şimdide korkuyorum kist oldu diye

Olmamıştır inşallah canım aklına kötüyü getirme güzel düşün güzel olsun inşallah belki aşılamaya gerek kalmaz bebiş annesini yormadan gelir bu ay

Merhaba kızlar, bugün Zilhicce ayının 3. Günü evlat isteyenler 120 yaşındaki Hz. Zekeriyya (a.s)’in bugüne denk gelen yani 3. Gün evlat için dua ettiği için hanımı 89 yaşında kısır olduğu halde ettiği dualar için Hz. Yahya (a.s)’a hamile kaldığı bildirilmiş, bugünün önemi çok büyükmüş. Bazı dualar var bugün özellikle okunacak. Dileyen varsa yazabilirim

" Rabbim senden hayırlı salih ve bedenen, ruhen, zihnen sağlıklı bir evlat istiyorum" diye niyet ederek bu ayetleri tekli sayılarda ( 3-7-21 ya da 41 101 hangi sayıda isterseniz) okuyun
Abdest alıp besmele ile başlayıp ENBİYA SURESİ 88. 89. 90. 91. Ayetlerini tekli sayıda okuyun
Sonra AL-İ İMRAN SURESİ 38. 39. 40. Ayetleri tekli sayıda okuyun

Allahümmec alni min ledünke zürriyeten tayyi beten mutiaten

Hüvallahül halikul bariü

İnne rabbeke hüvel hallakül alim

Rabbi heb li mines salihin
ayetleri tekli sayılarda okuyun

Son olarak Ya Rahman Ya Rahim Ya Halim Ya Halık Ya Kerim Ya Rezzak Ya Hannan YA Deyyan Ya Hakim esmalarını akşama kadar istediğiniz sayıda çekebilirsiniz

Bir de isteyen bu ayetleri okuduktan sonra 2 rekat hacet namazı kılıp içinden geldiği gibi dua etsin

Merhaba, direkt Tüp bebek demeyebilirler Aşılamayla başlarlar. Benimde evlilikte 1 yılım dolar dolmaz gittim olmamıştı çünkü Aşılamayla başladık. Hiçbir sorun yok bizde hersey çok iyi. Ama olmuyor 2. Aşılamada tutmazsa o zaman tüp bebeğe geçirecekler. aşılama da şans düşük tabi Tüp bebekte daha yüksek tutma oranı. Ama ben devlete gidiyorum bu arada sen özel mi düşünüyorsun ? Devlette tüp bebek için zaten 2 aşılama şartı bulunuyor.

Merhaba öncelikle

Bende bu gün gonal f iğneye basladım pazartesi kontrolüm var yumurtanın gelişimine göre aşılama olucam inşallah bir sıkıntı çıkmazsa
Merhaba Bende 23 haziran da aşılama yaptırdım ayni süreçlerden geçmişiz test yaptiniz mi acaba. Sonuc belli mi insaalh bebisler bziimledir

Merhaba Bende 23 haziran da aşılama yaptırdım ayni süreçlerden geçmişiz test yaptiniz mi acaba. Sonuc belli mi insaalh bebisler bziimledir
Sen de var mı belirti canım be de 24 haziranda aşılama oldum bende 3 gündür ara ara kasık ağrısı falan oluyor o da normalde regl yaklaşınca olur o yüzden belirti olarak almıyorum. Göğüslerim yumurtlama sonrası hassaslaşırdı bu kez o da yok

Kasık ağrısı var birde belim çok ağrıyor goguslerim de cok hassas akintim var . Ama herkeste aynı belirtiler olmayabilir mis bugun kan verdim 2 gün önce 4.6 çıkmıştı. Bakalim bugun ne çıkacak çok heyecanliyim

Ay hadi inşallah artmıştır bu gün kaçıncı günündesin. Sonuç çıkınca etiketle beni de

Ay hadi inşallah artmıştır bu gün kaçıncı günündesin. Sonuç çıkınca etiketle beni de
Bugun tam 12. Gun benim doktorum 10 gun yap dediğinde 4.6 simdi suan çıktı 18.7 galiba var gibi çok erken ama aşılama olalı 12 gün oldu . Siz ne zman vereceksiniz .

Bugun tam 12. Gun benim doktorum 10 gun yap dediğinde 4.6 simdi suan çıktı 18.7 galiba var gibi çok erken ama aşılama olalı 12 gün oldu . Siz ne zman vereceksiniz .
Ben de bu saatten sonra 12. Güne geçtim. Bana 15. Gün kan ver dediler ya perşembe vericem kan

Amin canım inşallah senin ilk aşılaman mıydı? Birde eşinde sperm sıkıntısı mı vardı da aşılama yaptırdınız canım
2 yıldır istiyoruz. Bende pcos var eşimde her hangi bir sıkıntı yoktu. Gonal f ile yumurtalar geliştirildi. İlk gebelik doğal olmustu ama kimyasal olduğu için düşük yaptım. Sonrasında yeniden gnal f kullandım olmadi . Olmayınca da doktorum çipli aşılama deneyelim dedi. İlk denemem ve insaallh benimle kalır.

Ayy bende de pcos var eşimde sıkıntı yok.ama 3 yıldır hiç gebelik oluşmadı. Ahh inşallah sıkı sıkı tutunur annesine. Çok sevindim kuzu bana da umut oldun. Ben 3 kez klomen artı çatlatma kullandım 3 ay letu kullandım. Olmayınca aşılama oldum tutmadı bir ay bekledim ikinci aşılamamı oldum. Nasip rabbim inşallah bizimde kucağımızı doldurur inşallah

Bende klomen kullandım femea kullandım onlar etki etmeyince igneye başladık ilk iğne de oluştu sonra düşük oldu sonra tekrar iğne ile başladık olmadi. Simdi femara ve gonal f ile büyüttük aşılama yaptırdık. Insaalh sizde bir an önce güzel sonuçlar alırsınız. Hangi sehirdesiniz . Moral ve teslimiyet cok önemli Rabbım kimsenin kucağını boş bırakmasın insaalh

Bende ilk aşılamada sadece gonalf ile büyüttük 1 yumurtam oldu ikinci aşılamada letu ve gonalf kullandım 3 yumurtam vardı nasip diyoruz bakalım. Belki kaset test yaparım bu gün belli olur mu bilmiyorum ama sabırsızlandım bu gün. Diyarbakırdayız biz ama bu ay tayin oluyoruz Balıkesire geçicem. Burası doktor açısından çok iyiydi alanında çok iyi doktorlar vardı. Balıkesir de inşallah ihtiyaç duymam yeni doktor ve tedavilere. Sen hangi şehirdesin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…