Haziran-Temmuz 2022 Aşılama Yaptıracaklar Buraya :):)

busemakilic

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2021
1.076
417
33
Ben cok heycanlıyım , heycanımızı burada birlikte paylaşmak istedim. Haziran sonunda aşılama olacağım Allahın izni ile sizlerde haziran temmuzda yaptıracak var ise katılın beraber yürürelim bu yolda :)

Bende bu ay yaptırıcam 7 sinde kontrol var yumurtanın büyüklüğüne bakacaklar. Dün femara kullanmaya başladım sanırım 11 12 gibi aşılama olur bugün adetin 5. Günü

Bende bu gün gonal f iğneye basladım pazartesi kontrolüm var yumurtanın gelişimine göre aşılama olucam inşallah bir sıkıntı çıkmazsa

Bende bu ay yaptırıcam 7 sinde kontrol var yumurtanın büyüklüğüne bakacaklar. Dün femara kullanmaya başladım sanırım 11 12 gibi aşılama olur bugün adetin 5. Günü
bende 23 ünde aşılama yaptırdım daha evvelinden femara kullandım 1 hafta sonra gittim yumurta oluşmuş hemde 2 tane benim hiç oluşmuyordu. Biri 12 diğeri 14 mm di günde 2 mm büyüyorlarmış pazartesi bir daha gittim ikiside 20nin üstündeydi hemen karnımdan iğneyi vurdu ve 36. saat çok önemli dedi birliktelik için. Şimdi üstüden 10 gün geçti 3-4 günn içinde adetimi bekliyorum bakalım olcakmıyım. Ama çok sancı yapıyor iki gün sonrasında ben eğilemiyordum asla ve ilişkide rahmim acayip ağrıyordu umarım tutmuştur

İnşallah tutmuştur güzel haberler verirsin inşallah. Erken gebelik testi yapsan çıkardı belki ama beklemekte fayda var. Belirti falan var mı ki

İnşallah tutmuştur güzel haberler verirsin inşallah. Erken gebelik testi yapsan çıkardı belki ama beklemekte fayda var. Belirti falan var mı ki
Valla ara ara bel sırt ağrım oluyor karnım gerilir gibi ağrıyo ve bir saat önce fark ettim göğüslerim şiş ve ağrı var hafiften canım inşallah hepimiz güzel haberler veririz bu ay

Valla ara ara bel sırt ağrım oluyor karnım gerilir gibi ağrıyo ve bir saat önce fark ettim göğüslerim şiş ve ağrı var hafiften canım inşallah hepimiz güzel haberler veririz bu ay
Göğüs adet öncesi hafiften sızlar şiddetliyse diğerlerine göre bebis vardır umarım vardır ordadır

Göğüs adet öncesi hafiften sızlar şiddetliyse diğerlerine göre bebis vardır umarım vardır ordadır
benim adet öncesi hiç ağrım hassasiyetim olmaz ya sadece adet olacağım an kasığıma böyle bıçak saplanır gibi oluyor anında gidiyorum bakıyorum olmuşum anlık vurur yani. Tek temennim bebişin olması. Çok sertleşti göğüsüm ve acıyor yani afedersin sütyen takamıyorum

Merhabaaa bende 23 mayıs adetimin 2. Günü de gittim ve 24 mayısta ilaca başladım:) İlaç etki etmeyince meriafert 150 iğneye başladık 31.05 de bıgün 13-14 mm ulaşmıştı yumurtalarım salo tekrar kontrol iğneye devam aksilik olmazsa cumaya işlem yaparız dedi doktorum :) inşallah hepimzin hakkında hayırlısı olsun cok heyecanlı bir bekleyişş

Kızlar bu gün kontrole gidiyorum bana da dua edin inşallah 4 yumurtadan fazla gelişmemiştir çok korkuyorum tedavim yarım kalır diye

Benimde yarın sabah kontrolüm m var 7 gündür femara hap kullandim ben de boyutunu merak ediyorum. Tahmini cuma gününe denk gelicek aşılamam sanırım.

Şimdi çıktım bir tane sağda bir tane solda yumurtam büyümüş 3 gün daha iğne yapicam Perşembe tekrar kontrol çok şükür yolunda gidiyor herşey

Şimdi çıktım bir tane sağda bir tane solda yumurtam büyümüş 3 gün daha iğne yapicam Perşembe tekrar kontrol çok şükür yolunda gidiyor herşey
İğne daha etkili diyorlar yumurtaların inşallah kalitelidir. Benim sol da kistim var orda yumurtam olustuysa bana da supriz olur yarın öğrenicem bakalım bnde heyecanlıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…