Haziran Balayı önerisi :)

arnuvanda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2014
134
23
Merhaba Arkadaşlar haziran 12sinde balayına çıkmayı düşünüyoruz yer olarak izmir.Maksimum bütçemiz 4 gece için 1500 tl civarı önerisi olan varsa çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

canım haziranın ilk yarısı her zaman çok sıcak ve denize girmeye müsait olmayabiliyor.izmir iyi bir tercih olmayabilir. bir de kapadokyayı düşün derim. hatta bir de otel önerim var : ottoman cave suits. biz orada kalmıştık ve rüya gibi bir balayı geçirdik. bütçe konusuna gelince her keseye uyan odalar ya da başka oteller var. sundukları hizmete göre bence çok uygundu. insanları harika yemekleri on numara. sedece otel içinde değil otel dışında gezip tozacağınız yerler konusunda da yardımcı oluyorlar. nerde ne yenir neresi ucuzdur neresi kazıklar herşeyi söylüyorlar. hatta şuraya gidin benim selamımı söyleyin diye yolladıkları bir çok yerde bizden para bile almadılar.
günlük turlara katıldık en güzel restoranlarda açık büfe öğle yemeği verdiler. kahvaltı zaten otelde veriliyor ve süperdi gerçekten. biz başka hiçbir yerde (evimiz dahil) böyle zengin kahvaltı etmedik.
ve kapadokyada türk turisti çok seviyorlar. satın alacağınız ürünlerin fiyatları üzerinde sadece rakamla belirtilmiş. dolar ya da euro işareti yok. satıcıya sorduğumuzda turiste 60 euro, türklere 60 lira ,size 30 lira diyorlardı. arabamızın bagajını tıka basa doldurup gelmiştik. çanak çömlek hediyelik falan derken bi sürü şeyi çok ucuza almıştık. hatta inanır mısın kışlık kavun bile almıştık 6-7 tane.
bence bir daha düşün. akdeniz ve ege çok pahalanmış yerler. borcunuz bitince oralara tatile gidersiniz. ama kapadokyaya haftasonu turla ancak gidersiniz. ama gezilecel o kadar çok yeri var ki. turla giden hiç bir arkadaşım bizim gördüğümüz yerleri görmemiş.
benim tavsiyem bu arkadaşım. tercih sizin.

Teşekkür ederim çok güzel bir yazı olmuş ama nişanlım oralı zaten kapadokyaya da daha önce gittim.O yüzden deniz kenarı düşünüyoruz.

Teşekkür ederim çok güzel bir yazı olmuş ama nişanlım oralı zaten kapadokyaya da daha önce gittim.O yüzden deniz kenarı düşünüyoruz.

yaa ne şanslısınız. biz orayı çok sevdik tekrar tekrar gitmeyi düşünüyoruz. size imrendim doğrusu bir ayağınız orda sayılır.

yaa ne şanslısınız. biz orayı çok sevdik tekrar tekrar gitmeyi düşünüyoruz. size imrendim doğrusu bir ayağınız orda sayılır.
nişanlım dolayısıyla gittim dediğiniz gibi gerçekten çok güzel bir yer herkese gitmek nasip olur umarım.Ama balona bende daha binemedim.El öpmeye gittiğimizde kısmetse :)

offff bu balayı olayı nasıl olcak bilmiyorum ben o kadar otel baktım ama karar veremiyorum ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…