Haziran Ayında Bodrum gümbet

Pelinimben

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2012
6.056
7.340
Merhaba Hanımlar kısmet olursa bu yaz eşimle balayından sonra ilk yaz tatilimizi yapacağız düğünümüz ekim de olduğu için kapadokya ya gitmiştik.Sorunum şu ki hiç bodruma gitmedim Haziran ın ilk haftası hava koşulları aksi bişey olmazsa sıcaklık nasıldır denize girilebilinir mi?Malum dönüş de hemen ramazan o yüzden ramazan dan önce gidiyoruz ve gitmek istediğim otel Royal asarlık gümbet giden var mıdır ?

Ben geçen sene 22 haziranda Bodrum merkeze gittim tatile. Deniz çok soğuktu hep havuza girdim.

Hava sicak deniz soguk olur haziranda bodrumda. Deniz sizin icin onemliyse antalya ya da kibris dusunun haziran icin.

Ben mayıs sonunda bile deenize girdim orada su serindi ama çok değil. Ben alışkınım. Ama rahat rahat girmek istiyorsanız akdeniz daha iyi. Akşamlarıda sern oluyor haziran başı 3 haftasından sonra güzellleşiyor

Ben Temmuz'da bile giremem Bodrum da denize
Ama soğuk deniz sevenler Mayıs sonunda bile giriyorlar.

Bodrum Gümbet haziran ayında sıcak olur ama deniz biraz soğuk olur ki zaten Bodrum'un suyu serindir .Benim gibi serin sudan hoşlanıyorsanız denizde sıkıntı olmaz .

Ben geçen sene 22 haziranda Bodrum merkeze gittim tatile. Deniz çok soğuktu hep havuza girdim.

Hava sicak deniz soguk olur haziranda bodrumda. Deniz sizin icin onemliyse antalya ya da kibris dusunun haziran icin.

ben eylül de gittim gümbet'e, ilk girişte serin ama sonra ısınıyorsun.
bilemedim..
Anlaşılan deniz soğuk akdenize gitmeyi düşünmüyorum bu yaz farklı bir yer olsun dedim ama denize giremedikten sonra da bir anlamı yok ki

temmuz sonunda gıtmıstım gümbete su cok tuzlu dedıler asırı sekılde yandıgım ıcın gıremedım denıze

Bir de insanı hafiften ısıran balıklar var onun ne balığı olduğunu anlayamadım.Soramadım da kimseye .Şimdi aklıma geldi .

Kızlar Antalya -Lara da bi otele rezervasyon yaptırdık bodrum evet dediğiniz gibi soğukmuş tur firmasındaki bayan da öyle dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…