haziran ayı yumurta takibi aşılama iğne yaptıranlar burayaaaaa

wqputrsrz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2023
1.366
355
Merhaba, perşembe günü sabah 5 de çatlatma iğnesi vuruldum bugün aşılama olucak bana dua edin arkadaşlar :) sizler neler yapıyorsunuz

Merhaba, perşembe günü sabah 5 de çatlatma iğnesi vuruldum bugün aşılama olucak bana dua edin arkadaşlar :) sizler neler yapıyorsunuz
Merhaba bende bugün 2. Aşılamamı oldum nası gidiyor sizin neler yaptınız dok ekstra bişi dedimi

İnş beklemek zor gerçekten Allahım isteyen uğraşan herkese nasip etsin inş 🤲

Benim çok ağrım oldu işlem aşamasında şimdi iyim hiç bi ilaç vs vermedi senin nasış gidiyor
İşlem sırasında mı oldu canım ağrın benim işlem bittikten sonra sanki doğum sancısı gibi ağrım oldu ordakiler ilk defa böle bişeyle karşılaştıklarını sölediler hatta servise yatırdılar ağrı kesici falan verdiler yumurtan kaç mm idi benim 30mm olmuştu 🤦‍♀️

İşlem sırasında mı oldu canım ağrın benim işlem bittikten sonra sanki doğum sancısı gibi ağrım oldu ordakiler ilk defa böle bişeyle karşılaştıklarını sölediler hatta servise yatırdılar ağrı kesici falan verdiler yumurtan kaç mm idi benim 30mm olmuştu 🤦‍♀️
Benim işlem sırasında oldu işlem sonrası biraz devam etti sonra geçti benimde 21mm ve 18mm 2 tane vardı bakalım neler olcak

Benim işlem sırasında oldu işlem sonrası biraz devam etti sonra geçti benimde 21mm ve 18mm 2 tane vardı bakalım neler olcak
İnşallah tutar canım ya 1 tane 30mm olunca benm yumurta umudum yoktu ilk başta da adet zamanı yaklaştıkca bi heyecan bastı nedense

İnşallah tutar canım ya 1 tane 30mm olunca benm yumurta umudum yoktu ilk başta da adet zamanı yaklaştıkca bi heyecan bastı nedense
Sende uzun zamandır uğraşıyosun yazılarını okuyorum hep inş olur seninde ama neden 30 mm olmasını beklediler anlamadım bana 14mm çatlatma iğnesi verecelti sonra 2 güb daha iğme dedi 21 mm çatlattı bakalım neler olcak

Sende uzun zamandır uğraşıyosun yazılarını okuyorum hep inş olur seninde ama neden 30 mm olmasını beklediler anlamadım bana 14mm çatlatma iğnesi verecelti sonra 2 güb daha iğme dedi 21 mm çatlattı bakalım neler olcak
Merhabalar sizde mi çatlatma iğnesi kullandınız bu ay

İnşallah canım çağırmadılar beni kontrole hiç 13. gün için tarih vermişlerdi benimde 3 4 aydır 20. gün yumurtlama oluyodu sorun etmedim ama 13. Gün ağrım vardı yumurtlama olduğunu fark edip hemen hastaneye gittim 30 mm olmuş yumurta🤦‍♀️ hemen aynı gün çatlatma iğnesi yaptırıp ertesi gün de aşılama yaptılar

İnşallah canım çağırmadılar beni kontrole hiç 13. gün için tarih vermişlerdi benimde 3 4 aydır 20. gün yumurtlama oluyodu sorun etmedim ama 13. Gün ağrım vardı yumurtlama olduğunu fark edip hemen hastaneye gittim 30 mm olmuş yumurta🤦‍♀️ hemen aynı gün çatlatma iğnesi yaptırıp ertesi gün de aşılama yaptılar
Olacağı varsa olur ben öle düşünüyorum olmayacaksada herşey iyiyken bile olmuyor

Merhaba canım bende gecen ay femara yumurta takibi ve ovitrelle kullandım doktor çok kesin konuştu 4yumurtan var birinden birinde hamıle kalırsın dedi yaklaşık bir 18 gün sonra adet oldum ağlamaktan çıldırdım pkoluyum bıde ben yani bunu yaparken kafanızdan atın yoksa bazen hayal kırıklığı olabiliyor en iyisi düşünmemek şimdi 2.tedaviye başlicam Bende rabbimin ol demesine bağlı herşey🙏🏻isteyen herkes için

çok yıpranıyosun ama dok. kesin konuşmasıda enteresan bana hep çok düşük ihtimal diyorlar tüp bebeğin bile kesinliği yok sonuçta. Allahım yardımcımız olsun inş son tedavilerimiz olur

İşlem sırasında mı oldu canım ağrın benim işlem bittikten sonra sanki doğum sancısı gibi ağrım oldu ordakiler ilk defa böle bişeyle karşılaştıklarını sölediler hatta servise yatırdılar ağrı kesici falan verdiler yumurtan kaç mm idi benim 30mm o
17 mm olmuştu benimde çatlattık 36. Saat aşılama yapılfı ağırdı yani

X