HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

diğer tedaviden dondurulmuş cok tatlım.
benim adetin kikinci günü e2 14 idi 3 iğneden sonra 73 oldu.

diğer tedavimde ilk e2 değerim 28 idi 3 iğneden sonra değer 165 olmuştu
Tedavin hayirli olsun canim e2 insallah yukselir canim acaba igne dozu cokmu dusuk cunku senin amh cok yuksekti sanirim oyle demistin

anladım canım 3 gün opuda iyi yani yumurta toplaması dimi yanlış anlamıyorum
ama transfer sonrası 4 gün çok az değil mi ben şirkete yani muhasebeye bilgi veririm saklamayı düşünmüyorum
transferden sonra 10 gün verseler bari yanlışmı düşünüyorum
hangi hastanede tedavi görüyorsun istanbuldamısın ?

O kadar çok rapora gerek yok ki sadece ilk 3 gün güzelce dinlenip diğer günler kendini çok yormadan etmeden hayatını devam ettirebilirsin
Transferden 1 gün sonra işine dönenler de oluyo
Eğer sen uzun süre istersen mecbur yıllık izin kullancan ama bence gerek yok
Doktorum çorluda ama transfer, yumurta toplama işlemlerini beylikdüzü medicanada yaptı

cnm bende bugun transfer oldum benimki guzel gecti hatta bekledigimden daha guzel gecti 24 ude benim test gunum insaaallahh guzel haberler almak dilegiylee

diğer tedaviden dondurulmuş cok tatlım.
benim adetin kikinci günü e2 14 idi 3 iğneden sonra 73 oldu.

diğer tedavimde ilk e2 değerim 28 idi 3 iğneden sonra değer 165 olmuştu
anladım cnm belkı ilacın dozunu artırabılırler
sizin sorununuz neydı ilk tedavide kaç yum toplandı, döllendi ve kaçıccı gün transferı oldun cnm
inş bunda bol bol embriyon olur... embriyo dondurmak çok büyük kolaylık sağlıyor. negatif olsa bile bir sonra kı tedavi daha kolay oluyor

sebepsiz infertilite.
ilk tedavide 10 yumurta toplandı.
6 embriyo oldu.
2 tane transfer edildi. ikisi de birinci kalite idi.
ama sadece fotoları elimde kaldı. gittiler hepsi

Tedavin hayirli olsun canim e2 insallah yukselir canim acaba igne dozu cokmu dusuk cunku senin amh cok yuksekti sanirim oyle demistin
amh ,2 ay önceki tedavimde 4.02 civarıydı.
bu sefer amh ye bakılmadı.
e2 , fsh ve progestereona bakılıp hemen tedaviye başladık.
geçen tedavide gonal f ve menapor kullandım.
bu tedavide gonal f kullanoyorum sadece 150 doz.
yükseltir sanırım.
hemşireden haber bekliyorum

sebepsiz infertilite.
ilk tedavide 10 yumurta toplandı.
6 embriyo oldu.
2 tane transfer edildi. ikisi de birinci kalite idi.
ama sadece fotoları elimde kaldı. gittiler hepsi
cnm diğer 4 embriyo neden dondurulmadı? siz mi istemediniz... sadece zamanı değilmiş canım birgün olacak inş

Şükür kavuşturana canım nasılsın iyimisin nerelerdeydin bu zamana kadar nasıl geçti hamileliğin ay çok özlemişim vallahi :) ben gayet iyiyim ikizlerle yaşam şimdilik süper :) karnıma koyup geziyorum diyorum

Cok sükür bende iyim canim.. baslarda bi kac kere hastanelik oldum kanamalarla.. ama o dönem gecti insallah yaradanimin izniyle.. cinsiyetlerin belli oldumu? Benimkileri göstermiyo bacaklar hep kapali bi sekilde..

Merhaba cnm Nerelerdesin nasıl gidiyor hamilelik? Ben transfer oldum cumartesi günü test günüm

Anca geldim diyelim
Cok sükür..
ayyy cok aevindim.. kac tane embrio?
Veee idrar testi aldin mi.. ne zaman yapiyoruz? :)

geldi hemen başladı idrar testi muhabbetine bi dur bi bısmillah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…