HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Sakin ol canım güzel düşün ınşallah sağlıkla önce transferin sonra da pozitif sonucunu alırsın dualarım seninle aslında hepimizle hayırlı haberlerini alıcaz insallah

Tahmin ettigin gibi oldu canim hadi hayirlisi.. yumoslar ne alemdeymis..
4 büyük toplanmaya hazir varmis arkadan gelen 7-8 küçük yum var insallah onlarda büyür doktor onlar için dün son bi doz igne yaptırdı bakalim... cok yum olmasa da olur ama şöyle sağlıklı embriyolarim olsa da bi kismini dondurtsam. daha önce benim hep 5. güne 5 embriyom gitti ama iyi kalite olan ikisi transfer edildi digerleri orta kaliteymis dondurmadilar

Doktorların söylediğine göre bi sorun yok eşimde morfoloji %3 ama onlara göre bunaltın değil, benim araştırmalarıma göre büyük bir sorun
canim benim eşimin de degerlerine doktorlar hep cok iyi diyordu ama son spermiyogramda bizimde morfoloji %1 çıktı ama doktor sayi yüksek o yüzden problem değil dedi önemsemedi. zaten picsi ile sperm secilecek morfoloji sorun degil dedi

Okumadığım literatür kalmadı bu konuda bütün doktor arkadaşlarımla konuştum görüşler hep farklı bir kez de doğal yoldan hamile kaldım o da kimyasal oldu ben morfolojiye bağlıyorum.
morfolojiden ziyade sanirim dna hasari onemli cnm. bazi doktorlar spermin morfolojisi ile dnasi arasinda iliski yok derken bazi doktorlar ilişki var diyor. ondan bi kısmı onemsemezken diğer kismi önemsiyor... dna hasar testi yaptirdiniz mi? bizim daha önce hep degerler cok iyi çıktığı icin yaptirmamistik keske onu da yaptirsaymisim. insallah hamile kaliriz da gerek kalmaz. bi de sperm seciminde imsi, picsi, mikrochip gibi yöntemler kullanilirsa saglikli spermlerin secilme sansi artiyormus morfolojisi düşük olanlara öneriliyor

@jeliboni
Canikom
Ananasi nasil tüketelim transferden hemen sonrami ? Ne kadar yiyelimm günde...
bende yedim hep transferden sonra. hergün bi halkasini kesip yedim yani bi ananasi 4-5 günde bitirmis oldum. sanirim kan sulandiriyormus ve kabizligi onluyormus. benim de ikiside tuttu basta ama sonra kimyasal oldu. kimine de doktorlar ananas sakin yeme diyormus kafa karıştırıcı

naptin cnm merkeze gittin mi?

Güzel anne adayları selamlar..Bana dün opu yapılmıştı,bugün embriyolog aradı 4 yumurtadan 4ü de döllenmiş.Şimdilik sadece bu,günlük bilgi vereceklermiş.Yarından itibaren bölünmelerine bakılacakmış.Hepimiz için hayırlısı olsun.Ben de opu sonrası ilaçlara başladım..pembehelvam senden naber?

ohhh ne güzel masallah işte önemli olan da bu toplanan tüm yumlarin kaliteli olabilmesi döllenebilmesi. insallah o 4ünden en az biri bebegin olur kucagina alirsin cnm

Yaptırmadık, 1 kez doğal yoldan kimyasal oldu, ilk tüp denememde de keseyi gördük daha sonra kalp atışı olmadı, herşeyin hayırlısı sağlıklısı diyorum araştırmayı bıraktım artık vakti zamanı gelmedikten sonra hiç birşey olmuyor diye düşünmeye başladım artık, inşallah 2. Tedavim de o zaman gelmiştir.

KIZLAAAARRRRRRR...

Transferim olduuuu 5. gün embriosu 2 tane...
1 tanede dondurulmusum oldu...
dualarinizi benden eksik etmeyinn..

21 haziran test günüm insaAllahhh..
Süperrrr sayfa bugün güzel haberlerle dolu inşallah her günümüz böyle güzel haberle devam etsin ‍

Şükür sayı ve hareket düzeldi bizde de 1 yıl önceki testte bu değerlerde sınırdaydı yaptığım kürlerle toparladı, sperm kitabı yazıcam yakında beynim yandı bunları araştırmaktan ama artık bıraktım en güzelinin cehalet ve kadere bırakmak olduğunu anladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…