HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Amin cnm Allah gönlümüze ferahlık versin,minikleri korusun...Sen yine de uzan bol bol.İkiz gebelik bundan sonra 3 canlısın Yorma kendini.

Malesef cnm söylemk istemiyorum ben ama sürekli soruyolar eşimde onlara düşkün olunca söylüyor yardımcı olsunlar diye ya lafınıda esirgemiyolar nasılsa onlarınki koly oldu ya bizede söylerken koly geliyor naplım nasbimde varsa olur yoksa napim allh büyktür sağlık olsunda çbalayalım senin rahmine bktılarmı peki

cnm çok geçmiş olsun Rabbim ikizlerini sağ salim kucağına almayı nasip etsin

Çok teşekkür ederim sabırla cevapladığın için çok heyecanlıyım çok meraklıyım ilk defa yaşayınca çok tecrübesiz oluyo insan kanamam falan olursa çok telaş yapmıyayım ozaman bende çünkü Rabbimin izniyle bende ikinci keseyi görmeyi umuyorum

PembeHelvam ne korkuttun arkadaş bizi ya,biri demiş ya gerilim hat safhada valla.Çok şükür bak sana sürpriz yaptılar minikler.Bu arada kolay değil 2 tane birden taşıyorsun vücudunda kanama olabiliyor diye duymuştum ben çoğul gebeliklerin(boşuna riskli gebelik denmiyor),Allah uzun ömürlü mutluluklar nasip etsin.Bir arkadaşımın 3üz olmuştu onunda kanaması vardı,olabiliyor yani,Allaha emanet

Kız jelibomm değerini yazsana merktan çatlatma bol dua edriz nazr ne demkmiş
Canım nazardan değil de bugün negatif aldın ya ona üzüldüm şimdi nispet yapar gibi paylaşmak istemedim.. ikiye katlamış değer çok şükür bi sıkıntı yok, darısı isteyen herkesin başına inşallah.. kalp atışını duymadan hamileyim diyemiyorum henüz

Cnn uzulme zamani degilmis rabbik en kisa zamnada yasatsin insallah

Cok gecmis olsun PembeHelvam Allah tekrarini yasatmasin bol boll dinlen. Ikizlerini saglikla kucagina al

Hangi ignelerden dolayiymis ???

PembeHelvam canım hem gözün aydın hem de çok geçmiş olsun.birdaha yaşatmasın allah.

Amin canim amin.. kimse yasamasin...
Sen naptin canim? Kan verebilcekmisin? Ikna edebildin mi esini?

cnm çok geçmiş olsun Rabbim ikizlerini sağ salim kucağına almayı nasip etsin

Amin canim cemi cümlemize.. sende nasil gidiyo igneler? Kontrol ne zaman?

PembeHelvam gözün aydın canım benim, çok geçmiş olsun
sağ salim bebeklerini kucağına al inşallah

Cok sagol canim amin... sen nasilsin? Nasil geciyor ignelerle?

Benimde icimden sana ikiz geciyo canim.. hadi hayirlisi.

Cok sagol canim.. gerginlik son safhada oluyo ama Allahtan gelene boynumuz kildan ince... zor olucak ki imtihan olsun dimi? Rabbim elbette verir bir kolayligini... ona sigindim
Herseyimle...
sen bu arada yenisin galiba? Hos geldin aramiza kusura bakma kendi derdimden seni görmemis olabilir... sendeki durumlar
Nedir?

Cok gecmis olsun PembeHelvam Allah tekrarini yasatmasin bol boll dinlen. Ikizlerini saglikla kucagina al

Hangi ignelerden dolayiymis ???

Cok sagol canimsin.. gonalf menapur canim.. yani genel anlamda hormon igneleri.. korkma clexane degil yani :) sen gördün mü keseyiiiiii hic anlatmiyorsunnn

Ayyy kuzum benimmkız bir yavrum daha var dondurucuda bu sıcakta buz gbi annesini bekliyor onunla müjdeler inş rabbim beni üzldüm ağladım geçti bitti o yavrumu kucaklarım inş o umudum hala maşallah çok sevndim kucğında sevdirsin inş allahım

Senin o dondurucudaki yavrunu sevsinler.. bölünüp 2 yavru olsun innnnnsallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…