HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Allah şifa versin bebişlerini ona bağışlasın canım hay Allah yaa nasılmış durumu? çok mu yoğunmuş kanaması? kese görünmüş mü? bi bilgi ver kuzum ay tüh yaa
Kuzum gece kanamasi baslamis acildeki doktor bakmis bi terslik var sıvi birikmis icerde demis yatiracaklarmis pembe guvenememis bugunde kendi doktoruna gitti kalbim suan carpiyor bende haber bekliyorum suan doktora girdi

Kuzum gece kanamasi baslamis acildeki doktor bakmis bi terslik var sıvi birikmis icerde demis yatiracaklarmis pembe guvenememis bugunde kendi doktoruna gitti kalbim suan carpiyor bende haber bekliyorum suan doktora girdi
haber alınca bana da bilgi ver nolur.. Allah bağışlasın emekleri boşa gitmesin inşallah. pozitifi gördükten sonra kaybetmek çok daha zor Allah esirgesin
Dualarım pembeyle..

Canım benim ne güzel yazmışsın benim hislerime tercuman olmuşsun sanki okadar iyi anlatmışsınki duygularımı sağol hemde çok bu benim 4 üncü denemem birde dediğin gbi çok hevesliydim ilk üçünde ama bunda böyle yapmak istedim hevsim vardı ama korktum belki böyle olursa tamamen benmle olur olsada kaybetmem dedim ama hiç olmadı bu kez ne kadar zor şeyler yaşıyoruz eşime nasıl diycem hiç bilmiyorum o hep hevesliydi inş pozitf olur diyor nasıl deyim hadi onu geçtim ailesine ne diycezbuna takdiri ilahi dedim ailesi daha da üzcü şafları bitmez neden niye olmadıya başlycaklar allahım ne olur inş birgün olur dua etmekten sabır etmekten elimzden geleni yapmktan başka çaremz yok malesf rabbim seni güldürmüş inş hepimzi güldürür

nazar değdi topiğe yaaa.. ard arda negatifler, kanamalar, düşükler ... Allahım emeklerimizi boşa çıkarmasın yüzümüzü güldürsün yavrularımızı bize bağışlasın inşallah

Rabbim inş evladını ona ve ablaısna bağışlasın inş hayırlısıyla sağlıklı sıhatli kucağına alsın

Öyle mu diyosun. Bu ay kendim denerim gelecek ay tedavi istemiyorum. İnşallah gerek kalmaz ama en kötü ihtimal eylul de tüp bebek denerim o zaman. Bu arada çok sicakkkkkk

10 . Haftadan sonra hersey normal ise birine yönlendiriyor diye biliyorum canım. Yanılmıyorsam esra diye bi doktor varmış. . Başkentte...

Öyle mu diyosun. Bu ay kendim denerim gelecek ay tedavi istemiyorum. İnşallah gerek kalmaz ama en kötü ihtimal eylul de tüp bebek denerim o zaman. Bu arada çok sicakkkkkk
aynen canım ankara kavruluyor resmen.. sen bi kaç ay kendin dene sonra olmazsa tekrar yaparsın tüp bebek.. başkentte esra hocayı duydum ama çok yoğun bi doktor.. ablam hamileyken kendisine gidiyordu kontrole ama kadın o kadar yoğundu ki sürekli beklemek zorunda kalıyordu, çok sık yurtdışına gidiyordu.. iyice bi araştırmak lazm..

Kizlar geldim..
öncelikle dualariniz icin Allah razi olsun..
Inanin pozitifi görmekle kalmiyomus ..
Endiselerim kanama olunca artti..
birden pihti geldi gece 12 de.. adet oluyormus gibi,, paniklemedim basta ama sancilaninca cok daha korktum.. 1 saat kanamami takip ettim.. ardindan acile gittik.. ve maalesef bilgisiz bi doktora denk geldim.. karninda belirsiz sivi var dedi.. hamilelik var ama biseyler ters gidiyo diyince cok üzüldüm... ama sonrada rabbimd sigindim.. yasanicaklarin önüne gecemiyoruz.. tevekkül ettim.. yatis dediler.. kizim
Var biliyorsubuz zaten gece gece sürükledim acile.. yatmam dedim.. progestan ignesi verin dedim.. yok dediler.. sok oldum.. ters giden ne .. bilmiyoeum.. bilmiyorum denildi.. iyice iskillendim.. eve gidip beklicem dedim esime .. en azindan merkezime giderim kendi doktorum daha ii bilir.. saatler tabi gecmedi simdiye
Kadar.. ama napabilirim? Allah diledigince halk eder herseyi..
simdi ciktik.. cok aükür hersey yolunda.. 2 kese
Gördündü hamd olsun.. Allah herkese nasip etsin.. saglikla sihhatla kavusayim insallah.. endiselerim
Büyük ama ALLAHA SIGINDIM HER ZAMANKI GIBI.. suanda
Iyiz cok sükür..

ohh rahat bi nefes aldık şükür.. hayırlı olsun ikizlerin kuzum :) kanaman ne durumda? doktorun ne dedi içerdeki sıvıyla ilgili?

Ben yazdim ama burayada yazayim o ikizler boyle karnini tekmelesin tekmelesin yesinler annesini tamammi 9 ay boyunca kimil kimil olsunlar hani foto bize yada bosver atma kuzum rabbim nazarlardan korusun sizi bugunler gecsin biran once

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…