HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Merhabalar koca göbekli yol arkadaşlarım bugün transferim oldu 3. Gün embriyosu. Çok heyecanlıyım şimdilik yatıştayım test günüm 21 haziran 19 unda yapabilirim dedi hemsire
Siz de durumlar nasil
Hadi hayırlı olsun canım.. ben ilk tüp bebeğimde transferden sonra bol bol ananas yemiştim ve tutmuştu, doktorlar da ananas yemeyi tavsiye ediyorlar, bol bol ye sende :)
Hadi bakalım yarın güzel haberler ver bize inşallah, hayırlısıyla hepsi döllensin kaliteli embriyolar olsun

KIZLAR NOOOOLUR BANA DUA EDIN....

Yarin sabah nasipse merkeze gidiyoruz..
Embriolarin 5. günü.. eger tabi gelebilen varsa o güne.. cünkü bugüne kadar hic bi bilgim olmadi... hic bisey bilmeden gidiyorum merkeze orda nasipse ögrenicem... nolur dua edin.. 5. güne gelmis olsun embriolarim... sagliklica alip geleyim insaallah.. hayirlisiyla..

jeliboni
Canikom
Ananasi nasil tüketelim transferden hemen sonrami ? Ne kadar yiyelimm günde...

Canım ben transferden çıktığımda doktorum yanıma geldi ve her gün birkaç kalın dilim ananas ye dedi, bu hem bağırsaklarını çalıştırır bu dönemde kabız olmamalısın dedi, hem de bebeğin tutunmasını kolaylaştırır dedi.. internetten araştırabilirsin. Bir de avokado yiyebilirsin ama en önemlisi ananas

Yarın için bol şans.. her şey güzel olcak ve 5.gün embriyolarına kavuşcaksın :)

Canım inşallah herşey istediğin gibi olur ve bebişler annelerine tutunurlar sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Ay ne saçma sistem bu yabancılar cidden çok duygusuz insanlar en azından son gün bi haber verselerdi neyse dualarımız seninle yarın al gel bebişlerini canım

Bende 2. Deneme yapmayi dusunuyorum bu ay. Dondurulmustan..yarin kontrole gidecem transfer bayrama denk gelmezse tedaviye baslarim insallah

Bugun itibariyla ilaclara basladim transfer bayrama denk gelecek ama ertelemek istemedim. Umarim Allah bu sefer nasip eder bana ve tum isteyen emek veren ozlem ceken arkadaslara

Tamam canim bende insallah öyle yaparimmmm ..
Ayyy amin insaallah canim cok sagol...

Canım inşallah herşey istediğin gibi olur ve bebişler annelerine tutunurlar sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Aaamin canim insallah hepimizin diledigi gibi olur hayirlisiyla..

Ay ne saçma sistem bu yabancılar cidden çok duygusuz insanlar en azından son gün bi haber verselerdi neyse dualarımız seninle yarın al gel bebişlerini canım

Sorma canim sorma... hic bi bilgim yok.. sanirim türkiyede devlette tüp yapincada ayni böyle ..
Habersiz ... ne yapalim.. saglik olsun.. beklemekten baska alternatifim yok bol bol dua... insallah alirim saglikla..
Heyecan dorukta ...

Bugun itibariyla ilaclara basladim transfer bayrama denk gelecek ama ertelemek istemedim. Umarim Allah bu sefer nasip eder bana ve tum isteyen emek veren ozlem ceken arkadaslara

Hadi bismillah .. insallah hepimiz güzel sonuclar aliriz canim.. listeye alayim mi senide? Ilk sayfada.. bilgileri yollarsan senide eklerim

Canim sen cuma OPU olucaktin? Benmi yanlis anladim? Bisey mi kacirdim bilemedim.. kan degerlerin en son yüksek cikmisti.. HAkkinda hayirlisi olsun canim benim..
Opu oldu çok şükür 22 tane yumurta toplandı ama hormon değerlerim tavan yapmış durumda hastaneye yatıracaklardı kabul etmedim evde dinleniyorum her şey yolunda giderse iki ay sonra dondurulanlarla transfer yapılacak

Dualarımız seninle,hiç endişe yapma bence pozitifi görmek için pozitif olmalıyız,yarın güzel haberlerle geleceksin inşallah

Canım Allah yardımcın olsun,inşallah embriyoların çok sağlıklı biçimde seni bekliyordur..selamlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…