HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

hee bu arada eşim de ben de neofortil kullanıyoruz, bir de rulid diye bi antibiyotik yazdı doktor onu da ikimiz kullanıyoruz, 7 gün içecekmişiz
ben folik asit ve D vitamini de kullanıyorum
bizede antibiyotık yazdı 1 gün kullandık iki tane içtik o kadar bende folidance ,metofolin ,eutgrox ve d vitamını kullanıyorum

Idrarda baktım ama anlayamadım. Var gibi de yok gibi de.. yokhe ben de Senin gibi soluğu sağlık ocağında aldım. Biraz sonra kan vericvericem. Ama 2 güne çıkıyormuş burda. Gelmişken herşeyine bakalım dedi hemşirem. Elimde bir tane daha test var. Yarın da yapar karsilastiririm. Mevla görelim neyler. NEYLERSE GÜZEL EYLERR

Burada bi tek senle pembeyi hissedebildim canim:) hani nasil tarif edilir bilemiyorumki guzel hissettim senle pembenin ismini gordugumde o enerjiyi o pozitifi hissettim bunu pembede sormustu onada aynisini demistim ahh bide kendimi hissedebilsem:)
ne güzel canım hislerin baya kuvvetliymiş demekki maşallah.. kendin için de güzel şeyler hisset hep güzellikler sarsın etrafımızı

N naturelll canım ne kadar geç çıkıyormuş sonuç, internetten filan daha erken öğrenilemiyor mu?

düşük tehlikesi yaşayan arkadaşlar Allah hepinizin yardımcısı olsun, bol bol istirahat edin bebişleri yormayın, ruh halinizi de olumsuza değil olumlu düşünceye göre ayarlayın, stres çok önemli biliyorsunuz.. Allah esirgesin yavrularınızı..

Resmini at canım bakalım bir eğer benmkinden iyise var demktir değer düşüktür idrarda kan en iyisi bende bekliyorum hastanede 11.30 ta sorcam çıktımı diye 12.33 yazıyor ama hemşire 1 bucuk saate çıkar dedi napalım canım hakkımzda hayırlısı olsun inş rabbim yüzümüze gülsün inş bizde sevdirsin tez vakitte

Bende bugün 16. Günümde içim rahat etsin diye 3. Kanımı verdim her seferinde heyecanlanır mı insan heyecanla bekliyorum

Yumurta iyice büyüsün rahatliycam
Yumurtalar toplansin rahatliycam
Yumurtalar yaşasın rahatliycam
Kaliteli embriyom olsun rahatliycam
Transfer başarıyla gerçekleşsin rahatliycam
Pozitifi goreyim rahatliycam
Bthcg kademeli artsın rahatliycam
3 ay geçsin rahatliycam
9. Aya gireyim erken doğmasın rahatliycam
Sağlıkla doğsun rahatliycam........
Vallahi bitmiyor...
Kendimizi rahatlatmanın bir yolu olmali.
Genişlemenin formülleri olmali

Senin oldu bence canım. Göreceksin tutundu senin bebis. Ah bir de sen inansan
İnş canım inş napim hep sevincim yarım kaldı korkuyorum işte ama allah nasip ettiyse olur canım seninde olmuştur inş allahım büyük kimsenin kucağını boş bırakmasın inşay jarjımda az kaldı 4 burda takacak yer var 1 tl

Doğru vallahi şükür 16. Gün 3452 olmuş şimdi şu kalp atışlarını bi duyayım rahatlıcam

Ağzından bir kere " tuttu kızlar hissediyorum, olacak bu kez" çıkmasını istiyorum. Sonucu görmeden bir kez söyle şunlari lutfen

Aa öyle mi. İnşallah iyi sonuçlar alırsın canım. İyiyim çalışıyorum bende. Doktor adetin 2 günü gel . Ne yapacağımıza karar verelim demişti ama. Bugün aradım doktor yok. Perşembe gelecek dediler.adetin 2. Günü bugün. Mesaj attım iletilmedi. Bilemedim. Bu ay boş geçecek heralde. Ağustos tatil işi var... ne yapsam. Eşimde vardır bi Hayır diyor. Ama ...?

Senin günlerin nasıl geçiyor heyecanlu misin. Bi de kaçıncı haftaya kadar gogsen beye gideceksin. . Belli bi süreden sonra bakmıyor diye biliyorum. Bİrini yönlendiriyor. Takip içinde başkenti mu düşünüyorsun. Canım.

Ağzından bir kere " tuttu kızlar hissediyorum, olacak bu kez" çıkmasını istiyorum. Sonucu görmeden bir kez söyle şunlari lutfen
Çok isterdim olucak hisediyorum var demeyi korkuyordum yine aynı şeyleri yaşamaktan ağlayıp üzlmekten ama ne kadar üzlmeycem desemde üZülüyorum işte sonuç: 0.1 çıktı kanda umut etmiştim belki olur diye ama yine üzlen oldum belki dedim bu kez takmazsam olur hevslenmezsen olur dedim hep karamsar dedinz bilmiyordunzki ben hep hevslenince yarım kaldı kaybettim kim isterki karmsar olmayı belki bu kez böyle yaprsam olur dedim belli etmek istemdim ama ben çok umutluydum olmadı bak eşim daha bilmiyor eve gelince diycem neye üzleyim ben şimdi olmadığınamı eşime mi herkese laf anlatmayamı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…