HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

kızlar merhaba tedavimin 4. günümdeyim ve inanılmaz derecede duygusal olarak iniş çıkışlar yaşıyorum dün eşimle biraz tartıştık ortada birsey yokken sabaha kadar ağladım şimdide işteyim ve ağlamaktan gözlerim şişti , ilk defas bu kadar çok ağladım iğnelerın etkısı olabılır mı? birde sizin tedaviye başlarken ruh halınız nasıldı? benım şu an karamsar ve bu halımden hiç hoşlanmıyorum

canım ben dün ilk iğnemi yaptım
c.tesi günü doktora gittim ben, öncesinde adet olup olamadığımı anlayamıyordum, geçen ay kist var diye ertelenmişti, bu ay da yine aynısı olcak korkum vardı ve ben 1 haftadır berbat bir ruh halindeydim
ama ctesi doktor tamam başlıyoruz diyince üzerimden yük kalktı.. moralim anında yükseldi
bundan sonra da hep yüksek tutmaya çalışıyorum moralimi, kendime iyi bakmaya çalışıyorum
sen de modunu yükseltmeye çalış, her şey çok güzel olacak diye geçir içinden hep
yepyeni bi sayfa açıldı hayatımızda, hiç kolay değil ama sonunda her şey güzel olacak inşallah

haklısın cnm içimde birseyleer düğümleniyor pozitif düşünmeye çalısıyorum ama yaa olmazsa diye aklımdan geçiriyorum halbu kı olmasa bile dünyanın sonu değil Rabbim en iyisini bilir diyip tevekkül edeceksin... Yarın kontrolüm var bakalım yumurtalar ne alemde? senın dozun ne kadar cnm ben 150 lik vuruluyorum

iniş çıkışlar yaşamamız normal, senelerdir şu bebek olaylarının içerisindeyiz, zaman zaman çok sıkıldığım da oluyor benim
ama kendi adıma artık somut bi adım atabildiğim için mutluyum, biz elimizden geleni yapıyoruz, bundan sonrası Rabbimin takdiri
ki ben dünyanın ennnn karamsar insanlarından biriyimdir, ama bu süreçte cidden yüksek tutmaya çalışalım morallarimizi canım

ben de 150 doz puregon uyguluyorum
cuma sabahı kontrol edecek bakalım

bende gonal f kullanıyorum pıhtılaşma testi istediler benden, yaptırdım bir hafta sonra sonucu çıkacak ... Rabbim yardımcımız olsun somut bir adım attık haklısın elımızden gelenı yapıyoruz gerisi Rabbime kalmış ... Beslenmene dikkat ediyormusun vallahı sıcaktan cnm hiçbirsey istemıyor bol bol karpuz ve su tüketiyorum :)

ben kahve çok seviyorum ama çay kahve asitli içecek yasak dediler diye kahvaltılarda bile içmedim çay
su içiyorum bol bol
ceviz ve incir aldım, günlük süt aldım falan azar azar yicem onlardan gün içinde
onun dışında az yemeye çalışçam (haftasonu kaçırdım biraz gerçi) kilo almaktan korkuyorum çünkü

ben 3 kg verdım doktorum bile farkeeti sen kg vermıssın dedı çok mutlu oldum bende çay ve kahve içmiyorum, fındık, karpuz bol bol su tüketiyorum yemek olarak cnm hiçbirsey istemıyor ... zaten dondurulmuş tranmsfer olacagız o zaman daha dikkat ederız ınş :))

evet büyük ihtimal dondurulmuş olacak benim de çünkü ohss riskim olabilirmiş
öyle olunca bir kez adet olacakmışım, ondan sonraki adette başlanacakmış
o da eylüle denk gelir sanırım, öyle olursa ağustosta tatile gideriz kafamız dağılır dedik eşimle
ama gönül tabi hemen temmuzda transfer olmasından yana ama hangisi daha hayırlıysa öyle olsun inşallah

hee bu arada eşim de ben de neofortil kullanıyoruz, bir de rulid diye bi antibiyotik yazdı doktor onu da ikimiz kullanıyoruz, 7 gün içecekmişiz
ben folik asit ve D vitamini de kullanıyorum

cnm benımde eylül gibi olur muhtemelen benımde tatil planım var hem dediğin gibi kafamız dağılır hemen transfer olsaydık hiçbir yere kıpırdayamazdık :)) böylesi daha iyi bence dondurulmuş transferde şans biraz daha fazlaymış öyle söyledi doktorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…