HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Resmen öyle geziyorum evin içinde.iyice psikopat oldum kendimi dinlemekten çıldıracağım sanırım
Benim se göğüslerim bazen durduğu yerde acıyor sızlıyor bazen de üstüne yatıyorum hiçbir acı yok geliyor gidiyor acı hassasiyet bende ilk başta takmıştım ama değer artınca normal heralde dedim sende stres yapma Canım bebişlerimiz bizimle inşallah

kizlar biraz önce kasık ağrım basladi.baya kanamamda var.düşük mu yapiyorum yoksa acile gittim bhcg istedi sonuc bekliyoruz.cok cok üzgünüm

kizlar biraz önce kasık ağrım basladi.baya kanamamda var.düşük mu yapiyorum yoksa acile gittim bhcg istedi sonuc bekliyoruz.cok cok üzgünüm
Senin değerin hem düzenli hemde yüksek artış gösteriyordu canım.düşük değildir.olası bir kanamadır.allah yüzüne gülsün canım.

gunes0101 canım sen benimkinin pozitif olduğunu nasıl hissettin? Ne zamandır sorcam sorcam fırsat olmadı :)
Burada bi tek senle pembeyi hissedebildim canim:) hani nasil tarif edilir bilemiyorumki guzel hissettim senle pembenin ismini gordugumde o enerjiyi o pozitifi hissettim bunu pembede sormustu onada aynisini demistim ahh bide kendimi hissedebilsem:)

Sahol canim.pek giremedim hastame islerinden.bugun yumurtam toplandi.8 tane yumurta olusmus.bakalim hayirlisi beklemedeyiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…