HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Cok iyi canim bebislerun donduruldu :)seni bekleyecekler:)2.gun embriyosu sayiliyor cunku ilk gun sayilmaz 14 ile 20 saat dollenmelerini bekliyorlar sonrada hucrelere bolunmeye basliyor canim

Ahh canim ya seni cok iyi anliyorum bende adet olunca senin gibi olmustum bi yandan aci cekiyorum bi yandan bebegim gitti diye agliyorum cok zor bir durum jmarim biran once toparlanirsin doktorlar genelde 1 adet gecsin derler ama yinede sen bilirsin

Bu şekilde yapınca çok acımıyo yani öyle mi cnm?Bana da 2 doz günde 1 kez yapılıyo.
Ben ilk vurulduğum gün hemen kalkıp yarım saat yol yürümüştüm sonra bi baktım git gide artıyor ağrı iki gün topalladım bana da forumdan biri söylemişti şimdi iyiyim şükür hiç ağrımıyor diyemem ama ilk günden çok daha iyi

Kızlar iyi akşamlar dondurulmuş emb transferinde hafta nasıl hesaplanıyor
Canım doktora sordum şöyle dedi. Mesela benim bugün opu oldu. Dedi ki yaklaşık 1 hafta 10 gün sonra adetin gelir. Bu adeti geçince diğer adetin ilk gününden itibaren sayarak 17-19. Gün transfer olurmuş.

Transfer olan arkadaşlar bişey soracağım. Transfer sonrası çok dinlenme iğne ilaç durumu yoğun mu geçiyor?eğer tam hesapladığım gibi olursa bayrama gitmeden transfer oluyor da. Memlekete gidersek sıkıntı yaşar mıyım ki?ayrıca kimseye demeyeceğim ya

Son düzenleme:
Kızlar iyi akşamlar dondurulmuş emb transferinde hafta nasıl hesaplanıyor
Benim ilk transferim donmuş olmıştu.3. Gün embriyosuydu 17. Gün olmuştu.beşinci gün embriyosu olan bi arkadaş vardı onun 19.gün olmuştu.gebelik haftasındada son adet baz alınıyor diye biliyorum.

Kimi doktor iğne kimi doktor jel veriyor.hep aynı saatlerde yapılması gerekiyor ikisininde.hep yatmak gerekmiyor ama kendinide yormaman gerekiyor.bi bayramda gitmeyiverin memlekete bebeğin daha önemli bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…