HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Hayirlisi olsun canim benim..
Allah ayarlamistir elbet en hayirlisini,..
Evt canım napalım bizim elimzde değil biz elimzden geleni yapacz gerisini rabbime bırakcaz sen nerde oturuyon nerde yaptın kızınmı var birtane ne güzel rabbim bi ömür ayırmasın sizi kardeşinide kucağınzda sevdirsin inş

Ben ilkini istanbul tüp bebek merkezinde yaptirdim evet ordan cok sükür kizim var..
Yurtdisinda kaliyotum
Simdiki tedavimde yurtdisinda oldu canim..
Allah dilegen herkese nasip etsin saglikli evlatlar,,

Ben ilkini istanbul tüp bebek merkezinde yaptirdim evet ordan cok sükür kizim var..
Yurtdisinda kaliyotum
Simdiki tedavimde yurtdisinda oldu canim..
Allah dilegen herkese nasip etsin saglikli evlatlar,,
Hım bende burdasın sanıyordum ne güzel rabbim fazla bekletmemiş meleğini yollamış inş bunuda kardeşi olarak kucağında sevdirsin doktor olur dedi kanımı vercem yarın sabah onunda morali bozuldu sanırım önceki gbi ilgili olmadı duruma hepmi böyleler acba işi bitince umursamıyolar

Üzülmeeeee... daha hic bisii belli degil.,.
Yarin kan sonucun insallah hayirlisiyla sonuclanir...

Teşekkür ederim canım moral oldun..Allah senden razı olsun.Kötümserliğim üzerimde.İnşallah Rabbim hayırlısıyla kucağımızda sevdirsin...

Ben yapi geregi cok kimseyi sallamam hatta soyledikleri aklima bile gelmiyor o yuzden umrumda degiller

Teşekkür ederim canım moral oldun..Allah senden razı olsun.Kötümserliğim üzerimde.İnşallah Rabbim hayırlısıyla kucağımızda sevdirsin...

Sen göbisindeki minisleri sev...
suanda ne kadar zor gözüksede durum., bebislerinle güclü ol.,. ALLAHIN IZNI ILE BUNUNDA ÜSTESINDEN GELICEKSINIZ.. bu daha ne kii.. aaa hemen öyle yilmak yok.. daha cooook zorlucak seni bu veletler ama onlarin varligina bile cooook sükür...
hersey insallah güzel olucak....dua dua dua..

Kızlar bu progestan iğneye karşı bi çözümünüz var mı ya?Bi tüyo vs?Ben bildiğin sakatlandım,yürüyemiyorum,oturamıyorum..

Ben su soze hep inaniyorum Rabbim vermeyecegi seyin hayalini kurdurmaz cunku o merhametlidir kulunun uzulmesini istemez hayallarimizin gercek olmasi dilegiyle :)

Evet çok haklısın zaten herkes daha bu başlangıç diyo,ben hayret ediyorum şu çatır çatır 3-5 tane doğuranlara,ya gebeliği ayrı hastasın,bulantılar vs,doğum zaten akıl işi değil..Valla helal olsun cevval kadınlarımıza...

Pes etmek yok.. göbisteki minislerinle bu mücadeleyi Allahin izniyle kazanicaksiniz...
gebelik ayri..
ondan sonrasi ap aYri..
simdi moralini yüksek tut.. yoksa sipalarina dogunca
Bütün bu olumsuz düsüncelerini bir bir anlatirim bak

Hahaha çok tatlısın ya Bi doğsun bakalım onlar popolarını dövücem inşallahŞu popo ağrısı canımdan bezdirdi

Kızlar bu progestan iğneye karşı bi çözümünüz var mı ya?Bi tüyo vs?Ben bildiğin sakatlandım,yürüyemiyorum,oturamıyorum..
Bende aynıyım bir gün sağ bir gün sol vurduruyorum.Burda biri buz önermişti kıyafetin üzerinden yararı oluyo.Bir kaç iğneden sonra ağrı azalıyo canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…