HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Sanırım bizler aynı dönemlere denk gelicez
Benim se muhtemelen hepsi dondurulacak amh çok yüksek diye
Bir adeti geçirip diğer adette transfere başlarız dedi doktorum
Cuma ilk kontolüm var
İnşallah aynı anda hamile kaldığımız ve sağlıkla kucağımıza aldığımız günleride görürüz :)

Kızlar çok korkuyorum.bebeğimi kaybediyorum diye.bugün göğüs ağrım geçti.göğüs ağrım geçince adet olurum ben.sanırım hamilelik maceram bitiyor.çok üzülüyorum.
Canım öyle düşünme. Sonuçta vücudun normal bir süreçte değil. Sürekli hormon aldın. Normal adet tepkilerini vermiyor olabilir. İçini ferah tut.

Kızlar hastane dedi ki yemek getireceğiz onları yiyeceksin. Biz de dışarda eşimle simit konağına gideriz diyorduk. Dün 12 den beri açım da canım kahvaltı çekiyor. Sizde hastane bizim verdiğimiz yemeği yiyeceksiniz dedi mi?

Bu arada bugün 10 günüm 7 temmuz test günümdü
Ama tatlım hamile olmasan hiç çıkmazdı inan bana bak 9 yıl belki de 90 100 kere yaptım bu testleri ben silik bile olsa çıkmaz negatifte tabi ki kendini her sonuca hazırlamalısın neticede biz de uzman değiliz önemli olan kan testi ama kendini bu şekild e şartlaman yanlış sadece sakin ol olmayacak deyip durma lütfen Allah ın izniyle sabah güzzel haberler vereceksin bize

Kizlar bisi diycem manyak demeyin oyle cok hayalperest degilimdor dusunun ikizler burcuyum hep mantik ve gercekci dusunurum... surekli gozumun onune ikiz bebekler geliyor kendimi arabada 4 kisi falan dusunuyorum sonrada ya olmazsa diye korkuyorum valla heyecan sardi beni ya

Canım hayalde sınır yok istediğini kur. Ben de kürüyorum vallahi. Bu kadar sıkıntı çekiyoruz, hayal bari kurabilelim :)

Bakarsin ücüz olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…