HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Evet karamsarım hep kaybettiğim için artık yorulduğum için olmasın demiyor beynim sadce hislerimde yanılmıyorum diğer tedavilerimde hep pozitif düşünüyordum ama hiç birini kucağımda sevmedim bunda kendimi kaptırmak istedim şartlamak istemedim kendimi dinlemek istemedim benim ne kadar üzldüğümü ağladığımı yanlız rabbim biliyor ne kadar çok istediğimi uğraştığımı nelere gögüs gerdiğimi bu tedavimi ne hallerle yaptığımı bir tek rabbim biliyor ben istemzmiyim sanıyorsun olumlu düşünmeyi korkuyorum işte napabilirim dua ediyorum hergün yaşadığım şeyler yüzünden bu şekilde düşünce oluyor ister istemz düşüncene saygı duyuyorum

İşte sonuç negatif veya sonrası kötü olduğunda zaten üzülüyor insan nekadar şimdiden olumsuz düşüneyimde sonrasında üzülmeyeyim desende o gün geldiğinde zaten üzülüyorsun Rabbim ol dedikten sonra olacak o yüzden şimdiden negatif olmamalı olumlu düşünmeli kötüyü düşünmemeli ki iyi düşünüp iyi olsun..

Yaşadıkların kolay değil elbet bende 5yırdır uğraşıyorum birçok olumsuzluk hep yaşadık çok zor bir süreç anlıyorum seni ama ilk günden beri dikkatimi çekti hep zaten olmadı diyorsun o yüzden biraz kocakarılık yaptım galiba kırdıysam özür dilerim

Evet üzldüm birazcık keşke bende senin gbi düşünebilseydim ama olmadı düşünemedim korktum ağaldım ama hep dua ettim ben 16 yaşında evlendim şartlar durumlar öyle gerktirdi okuyamadım da durumumz yoktu eşim çok şükr iyi bir insan bana karşı herşeyimi öğretti 11 sendir evliyz bu senyle 9 sendir uğraşıyoz her uğraşımzda ömürmzden ömür gidiyor herkese laf anlatmak bi yana iştiğim onca laflar bi yana niye olmadı neden olmadı şunu yapını bunu yapın ben elimden gelen çabayı gösterdim gerisi rabbime kalmış napabilirim ki sağlık sıhat en büyük zenginliğim benim ne diyimki artık konuşmaya bile halim yok eşim hep hevsli konuşuyor allahıma sığındım inş birgün olur

Kızlar çok korkuyorum.bebeğimi kaybediyorum diye.bugün göğüs ağrım geçti.göğüs ağrım geçince adet olurum ben.sanırım hamilelik maceram bitiyor.çok üzülüyorum.

Kızlar çok korkuyorum.bebeğimi kaybediyorum diye.bugün göğüs ağrım geçti.göğüs ağrım geçince adet olurum ben.sanırım hamilelik maceram bitiyor.çok üzülüyorum.
Canım bol bol dua et inş bebeğim seninle olcak allahım büyüktür güzel düşün iyi düşün iyi olsun doktoruna görünseydin yine belki ikizdir o yüzden öyledir inş rabbim bebeğine can kan olsun seninle bir önmür yaşasın

Panik yapma tatlım hani diyorlar ya aynı adet dönemi belirtileri oluyo hamilelikte ki belirtiler seninde öyledir belki bi kan testi tekrarla istersen için rahat etsin

Ah canim.. 7 yil benimde zor sürecim oldu.. hani cabalamaktan yorulmadim.. sonucta Allahin bi imtihani.. hemen pes etmek olmazdi... lakin en cok yoran gercekten insanlarin laflari.. cok bilmislikleri..
Bu sürecte en cok yoran onlar oldu..
Hep Allaha havale ettim... bende cok agladim.. hemde cok... yürerimdeki aciyi hep rabbime anlattim.. anlattikca huzur buldum... huzur buldukca insanlardan uzaklastim.. uzaklastikca daha mutlu oldum... ama herkeside maalesef elemiyorsun hayatindan.. alisamiyo insan o laflarda.. Allaha sigincaz... verirse ikramidir.. vermezse imtihanimizdir... pes etmek yok...

Panik yapma tatlım hani diyorlar ya aynı adet dönemi belirtileri oluyo hamilelikte ki belirtiler seninde öyledir belki bi kan testi tekrarla istersen için rahat etsin
Eşim abarttığımı söylüyor.kan vermek istiyorum ama o yanaşmıyor.umarım dediğin gibidir.

Gecmia olsun canim.. bunuda atlattincok sükür.. o agri gecicek serumla birlikte agri kesici veriyolar.. insallah dolu dolu yumurtalarin toplanmistir.. güzelce
Dinlen..

Aynen canım dediğin gbi rabbim neyler neylerse güzel eyler sağlık olduğu sürece ve gücümzün yettiği kadar devam edecez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…