HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Canim benim ya rabnimin mucizesi insallah bende senin gibi olurum ilkinde sadece 1 yumurta olustu yine ayni olur diye okadar cok korkuyorumki peki ilaclara baslamadan once domtorun saydimi kucuk folikulleri bilgin varmi ?dogru soyluyorsun kimin duasi kabul olunur bilinmez o an birimizin dua kapisi aciktir eabbim kabul eder bende elimden geldigince hep kendime hemde tum isteyenlere buradaki arkadaslarima dua ediyorum meryem suresini okuyorum insalkah kabul olur

Ben erbil yagmurun hastasiydim o oyle tek tek saymiyor iyi dedi ama ilk gittigimizde 4 tane goruldu fakat incirin etsiyle ilk opuda biri buyuk biri kucuk kaldi ondan 1 embiryo oldu digerinde orgulaton cok kullandim basturdi hepsi ayni boyuttaydi . Sakin uzulme korkma bana dediler senin yumurtan bitmis bosver Allahim ol dedikten sonra onlar bos konusur bence dagitabilirsen 500 yasin dagit Allahim yar ve yardimcimiz olsun birde ben insirah suresini cok okuyorum

Transferim belli degil ben 2 opu uste uste cok yoruldum dedim temmuzda kontrole gelirim :) 6 temmuzda rahim filmi cektirip kontrole gidicem ozaman belli olur heralde
Bende adeti bekliyorum zaten biliyorsunrahim filmini daha once cektirdinmi ben cektirdimde
Bu dediklerini bende yapim rabbim kabul eder insallah o sureyi bende okuyayim birde feth suresini okuyorum canim bu arada bence incir tuketiyorum insallah yumurtalar buyuklu kucuklu benimde olmaz benim doktorumda amh dusuk ama yasinin buyuk etkisi var dedi mutlaka kaliteli yumurta vardir demisti bu arada ben merkez devistirdim sanirim taze transfer olur benim

Öyle yapıyorum ama kontrol ettim de kanamam artmış,sanırım bebeğimi kaybediyorum,çok üzgünüm...
Ama böyle düşünme lütfen
Düşürüyorum diye geçirme içinden
Hadi doktora gidin yine gerekirse yatırsın seni serum vs kontrol altına alsınlar

Tedavi süresince çay kahve asitli şeyler ağrı kesici cinsel ilişki vs yasak dedi doktor
Peki ne yiyip içeyim sizce sizler neler yapıyorsunuz acaba sağlıklı beslenme adına
Ceviz süt vs gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…