Haziran Annesi Olacağim

narikin_71

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2008
60
0
kızlaar yarın saat 8 30 da sezeryan olacağım normal doğum yapmayı düşünüyordum ancak kızım dr dediği tarihten 1 hafta gecikti ve hala sancım yok dr benim için ve bebek için beklemenin zararlı olabileceğini söyledi..son bir haftadır uyuyamıyorum geceleri kalkıyorum kızım hareket ediyor mu diye yarın inşallah bu dertten kurtulacağım ve minik meleğimi kucağıma alacağım benim için dua edin

hayırlısı olsun narikin inş kolay bi doğum olur bebeğin sağlıklı olsunda sezeryan olsun toparlanırsın nasıl olsa.hayırlı doğumlar sana

minik kuzuna kolayca kavusursun insaallah..gec olsun ama güc olmasin dedikleri gibi olsun hakkinda..

allah yardımcım olsun canım..kolay doğum olur inşallah..sağlıkla bebeğini sağlıkla kucağına alırsın inşallh

eee sen simdi bebegini kucagina almisindir bile....mutluluklar dilerim size...guzel haberlerini bekliyoorum........

umarım rahat bir doğum geçirmişsindir ve mis kokulun kucağındadır,hayırlı doğumlar canım,darısı başımıza inşallah...

İnşallah agrısız sancısız bır sezeryan olur senın ıcın. haberlerınızı beklıyoruz.. Allah saglık sıhhat versın

sağolun kızlar kucağımda bebeğim allah herkese nasip etsin sezeryan oldu ama çok çabuk atlattım bugün 6. günüm hiç sezeryan olmamış gibiyim sadece arada biraz acıyor o kadar bebeğimde çok sağlıklı yarın dikişlerim için dr gideceğim dualarınız için tşk ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…