haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Ya kızlar 7,92 çok düşük değil miiiiiiii?. Nasıl artacak ki bu. Artsa bile test gününe kadar 30 rakamlarda olur. Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim ((((((((((((((((((((((((((((((((((

Ya kızlar 7,92 çok düşük değil miiiiiiii?. Nasıl artacak ki bu. Artsa bile test gününe kadar 30 rakamlarda olur. Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim ((((((((((((((((((((((((((((((((((

Benimde merkezden aradılar canım.Test günüm perşembe o güne kadar tekrar yapma dediler.Bence seninki pozitif.Çatlatma iğnesi gebelik testlerinde yanıltıcı oluyor erken dönemde.Ama bence seninki iğneden değil.İğnenin etkisi 10 -12 günde geçiyor.Hesabıma göre senin iğnenin üzerinden 12 gün geçmiş.İçini ferah tut.Benim geçende blasttı.8. gün yaptığım testte 0,01 çıkmıştı.Yani 7. güne çatlatma iğnesi kendini sıfırlıyor.Seninki gebelik bence.

Çatlama iğnesini 15 gün önce vurulmuştum . Ve iğnenin 1/3 ü kadarını. Bilemiyorum. Offf İnşallah kuzum yaa. Şöyle doya doya sevinsek hepimiz de ..keşkee...

GESMAA;
kusura bakma canım hep aynı şeyleri soruyoruz ama senin kaçıncı günündü bugün?

GESMAA;
kusura bakma canım hep aynı şeyleri soruyoruz ama senin kaçıncı günündü bugün?

7. günüm. Blastosist transferi bir de.
Bence negatif gibi bakıyorum değerlere en azından 10 ile 20 arası olsaydı!!! Kimyasal gebelik olabilir sanki öyle ne bilimm... Umutlanamıyorum,mutsuzummm

ben idrara aşırı sıkışmıştım
2 L su içmiştim transfere kadar
o kadar sıkıştım ki rahime baskı yapıp ağrı yaptı
transferden sonra altıma sürgü sürdüler
idrarını buna yap diye
yapamadım bir türlü
o kadar sıkıştığım idrar çıkmadı biraz ıkındım
dr a söyleyince kendini çok sıktın da ondan çıkmıyo dedi
sonda yaptırdı
ama o esnada ıkınmamın zararı oldu mu bilmem inşallah geri çıkmamıştır

7. günüm. Blastosist transferi bir de.
Bence negatif gibi bakıyorum değerlere en azından 10 ile 20 arası olsaydı!!! Kimyasal gebelik olabilir sanki öyle ne bilimm... Umutlanamıyorum,mutsuzummm

moralini bozma olacak belki de
stresin en zararlı şey olduğunu biliyosun

Yaa benim değerim 7.92 çıktı. Blastosist transferiydi. Transfer gününü saymazsak, transferden sonraki 7. günüm. Bu ne şimdi!

YA çok erken yaptırmışsın moral bozmak için bire bir yani. bekle daha 5 gün kim bilir nasıl çıkacak, bir akrabamın 12.gününde 77 çıkmıştı ve düzenli artıyor şimdi. dur bakalım beni hatırla ne korktum ne ağladım o günkü halimi görseydiniz sabah üzüntümü öğlen sevincimi benle birlikte ağlardınız. telaş yok

Musmutlukız çok üzüldüm inan. bizi birbirimizden başkası anlayamaz. zamanı var inşallah çok yakın zamanlardır. Geçmiş olsun canım

arkadaşlar merhaba, geçen hafta laparoskopi ameliyatı oldum sağ tüpümde tıkanıklık solda çikolata kisti vardı, fakat malesef tüplerimi açamamışlar o yüzden tüp bebek tedavisine başlamam gerekiyor, bu süreçte olan varsa lütfen deneyimlerini paylaşabilirlermi, laparoskopiden sonra ne kadar süre beklemem gerekiyor (

canımkorkma Rabbim ol derse olur sen içini ferah tut benim transferim anestezili oldu çok korktum bu nedenle anestezi oldum doktorum pek taraftar değilmi ama benim ısrarlarıma dayanamadı transferden sonra narkoz yüzünden o kadar çok öksürdüm ki anlatamam hemşireler beni uyarıyodu öksürme tut kendini deye ama olmuyor habire öksürüyordum buna rağmen oğluşum tutunmuş

canım benimde iki tüpüm tıkalıydı ben laparoskopi ile uğraşmak yerine direk tüp bebek yöntemini seçtim ameliyatşla filan uğraşmak istemedim

canım benimde iki tüpüm tıkalıydı ben laparoskopi ile uğraşmak yerine direk tüp bebek yöntemini seçtim ameliyatşla filan uğraşmak istemedim

bana ameliyat olmadan tedaviye başlamamızın bi anlamı olmaz dedi dr. ama bu kadar sıkıntılı olacağını bilseydim olmazdım, hem tüpler tıkalıyken tüp bebek tedavisi oluyormu

Canım tüp bebekte tüplerle iş yok.Belkide doktorun öncelikle aşılama denemek istemiştir.O yüzden tüpleri açmak istemiştir.

Canım zaten tüp bebek tedavisinin amacı bu doğal yolla tüplerde gebelik oluşmadığı için dışarıda döllenip yerleştiriliyor yani gebelik şöyle oluyor kadının olgunlaşan yumurta hücresi tüplerde yola çıkıyor bu esnada tüpte ilerleyen yumurta spermle karşılaşırsa burada döllenip rahime yerleşiyor eğer döllenemezse her ay dışarı atılıyor bizim tüplerimiz tıkalı yani yumurta hücresi ile spermin buluşması çok zorbu nedenle döllenme işlemi dışarıda yapılıp bize yerleştiriliyor (tabi bu anlattığım sebep bizim için geçerli) ben sezeryan ile doğum yaptım ve doktorum tüplerin iltihap doluydu biraz temizledim doğal yolla hamile kalabilirsin demişti

Kızlar merhaba bugün test günümdü malesef negatif bu ay nasip değilmiş umarım çok uzun süre beklemek yoktur nasibimde ara vermemize gerek yok dedi dr kanamam olunca tekrar deneyeceğim inş bu sefer olur takibinizdeyim kızlar ne olur en ufak şeyi kafanıza takmayın kuzucuklarınızı üzmeyin bizler çok güçlü kadınlarız sabırsız ama bunu bile öğreniyoruz

Canım aynı günlerdeydi tarihlerimiz çok üzüldüm hakkımızda hayırlısı bu sen konuşabildin mi dr la inş birlikte gene deneriz birdahaki ay busefer sıra bizde olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…