haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

heeeeey nerdesiniz MUSMUTLUKIZtahlil verdinmi sonucunu merakla bekliyorum inşallah pozitif sonuçla gelirsin

Merhaba canim hadi git yaptiiiir merak ediyorummm :)

Kizlar transferden sonra çok dikkat etmeye calisiyorum ama tahsretlenmede dikkat etmryi unutmusumyaaa ...sanki bisey olmamis gibi bikac kez yani bikac kez yikadim yaaa taharetlendimyaaa ...devamlids lavaboya gitdimya çooook evhamliyim yaaa ..

Evet canım iğnenin içinde yazılan dozdan fazla var.Her kontrole gittiğimizde kalanları hemşire enjektörle çekip yine birleştiriyordu.Biz iğneyi merkezden alıyorduk.Depo fiyatına veriyorlardı.

arjinnnnn tebrikkkk ederimmmm hayırlı olsunnn Allah tamamına erdirsin bide temmuz topişine gelmiş bu ayda olmadı falan yazmıstın

idrarda çıkmayınca ümitlerinizi kaybetmeyin arkadşlar Rabbiimden de hayırlısını dileyin her daim

musmutlu...gesmaaaa.... sizinde hayurlu haberlerınızı bekliyoruzzzzzzz....

Canım hiç bir belirti yoktu.Zaten hala inanamıyorum.Sadece umudum arttı.Onca olumsuzluktan sonra yine bir şey çıkacak gibi hissediyorum.Bir ay sonraki tedaviyi bile planlamıştım.İnşallah şuan pozitif olanların devam eder ve bekleyenlerde pozitif sonuçlar alır.O zaman sevincimiz tam olur.Bu zor dönemde hep birlikteyiz.İnanın kardeşlerimle, eşimle bile bu konuyu bu kadar rahat paylaşamıyorum.Bizi ancak biz anlıyoruz.

Son düzenleme:

bu gün 7. gün sabah idrar testi yaptım. negatif benim de

Evet canım iğnenin içinde yazılan dozdan fazla var.Her kontrole gittiğimizde kalanları hemşire enjektörle çekip yine birleştiriyordu.Biz iğneyi merkezden alıyorduk.Depo fiyatına veriyorlardı.
valla yaptım bi yanlışlık canım yaaaa dün bi görsen çok bozuldu moralim....ne biliyim bundada vardır elbet bi hayır her zaman doğru yapardık iğneyi bu sefer yanlış oldu belki bu yanlışlık iyi olur bellimi olur

Yahu bu 7. gün idrar testi yapıp umutsuzluk deryasında kendini bir o yana bir bu yana savuran anne adayları ya şunu anlayın artık bebişler ikiz ise değer doğal olarak yüksek olduğundan 7. 8. 9. günlerde çıkabilir ya ben 10. gün ışık altında bile zor gördüm diyorum kime diyorum ben aaaaaaaaaaaaaaaaaa dalıcam şimdi foruma o olucak bi bırakın şu umutsuzluğu ya alla alla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…