haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

kızlar moralim bozuk yardım edin bana.....ben puregon iğnemi 150 vurucaktım yanlışlıkla 175 vurmuşum yarınada 125 lik kaldı içinde ne olacak bişey söyleyin ne olur

Bende birgün öyle bişey yaptım 300 vuracaktim ama bir önceki gün 325 vurmusum sanırım 275 çıktı. Doktoru aradim o kadarcık seyden bişey olmaz dedi ama kendi doktoruna yinede sor istersen

Hayırlı olsun bebeklerinin seni hiç bırakmamasını diliyorum. Bana doktorum 2 gün istirahat et sonra ufak tefek şeyler yapabilirsin. 3-4 gün sonrada normal hamile gibi dikkat etsen yeterli demişti. Ben birazcık daha evhamli davranıp fazla dinlenmiş olabilirim ama sonradan yaptigin bir hareketten pismanlik duymaktan iyidir abartmadan tabi :)

saol cnm 3 yıl geçti valla unutmuşum yanına gidip takılacağım kimse yok eşime izin al dedim izin olayı olursa süper olur.kızımda hep kucak istiyo hiç yatırmıyo beni ne yapcam bilemiyorum :18: dediğin gibi insan tembelliğe alışınca tekrar iş yapmak yada çalışmak istemiyor e yazda geldi insanın tatile gidesi denize giresi var inş bebişler yerleşirse denize girerim bende.
Allah kolaylık versin
dondurulmuş transferinde fiyat aralığı nedir

2000 tl cnm ben asm de yaptırıyorum diğer merkezleri bilmiyorum tabi

canım çoksevindim inş değerin daha da artar tebrik ederim.....bak şubat topiğnden kalanlar sırayla hamile kalmaya başladı inş sıra bize gelmiştir

Zaten hala inanamıyorum.Dikkat edersin hamileyim bile yazmadım.Her an bir şey olacakmış gibi hissediyorum.Umarım canım sende bu sefer olumlu sonuç alırsın.İlaç konusunuda doktoruna sor bence canım.En iyisini o bilir.Bence 25 üniteden bir şey olmaz.

Son düzenleme:
Günaydın hanımlar. Benim olmadı herhalde 10.cu gun idrar testi negatif.olsa silik falan çıkardı. Çarşamba gunu umitsiz bir kan veriş olucak (

Günaydın hanımlar. Benim olmadı herhalde 10.cu gun idrar testi negatif.olsa silik falan çıkardı. Çarşamba gunu umitsiz bir kan veriş olucak (

Tatlım tuanacım zaten çok çok erken. Kanda 25 değeri gördüm diyelim. İdrarda da hemen bu değeri göremezsin. İdrara geç geçiyor. Ki testler çok güvenilir değil. Git bence bir kan testi yaptır.

Tatlım tuanacım zaten çok çok erken. Kanda 25 değeri gördüm diyelim. İdrarda da hemen bu değeri göremezsin. İdrara geç geçiyor. Ki testler çok güvenilir değil. Git bence bir kan testi yaptır.

Haklisin belki canim ama inan hevesim kacti.carsamba test gunu olduğu icin vericem o gun.ayrica garip bir durum ama notr duygu durumum :S

melek canım bi sakin ol doktorunun mail adresi falan varsa ordan ulaşmaya çalış yada hemşire numarasını verdiyse onu ara :26

Bende birgün öyle bişey yaptım 300 vuracaktim ama bir önceki gün 325 vurmusum sanırım 275 çıktı. Doktoru aradim o kadarcık seyden bişey olmaz dedi ama kendi doktoruna yinede sor istersen

melek canım şubat topiğine yazdım görmesin heralde naptın ilaç işini çözüldümü
kızlar bi sorun olmazmış çünkü çok fazlasını yapmadım.....zaten iğne 480 ml lik miş yani bugüne de kalmış içinde 150 ml inş bi sorun olmaz daha önceleri hep eşim yapardı bu sefer ben yaptım oda yanlış oldu işte

ohhh çok şükür canım yaaa sorun yok dedilerse tamamdır

sen nasılsın canım

Haklisin belki canim ama inan hevesim kacti.carsamba test gunu olduğu icin vericem o gun.ayrica garip bir durum ama notr duygu durumum :S

Bende hiç belirti falan yok.Sadece merak var. İlk evde bi test yaptım hafif silik çıktı. Ertesi gün tekrar yaptım iki kere negatif çıktı. İlk yaptığım test ile sonrakilerin markası da farklıydı. Şimdi kan testi mi yapsam çarşambayı mı beklesem bilemedim!!
Sen İrenbede mi yaptıracaksın kan testini???

Kizlar kotam doldu nete giremiyorum. 191.99 cikti 12. gun degerim. SiZce ikiz olma ihtimali nedir. Bu arada progestan igneye devam.

Değerlerimi hatırlamak için eski sayfaları kontrol ettim sizde yazdıklarıma bir bakın değişen sadece kişiler olayalar hep aynı:))))
05.11.2010
slm kızlar benim bu sabah çok hafif kahverengi akıntım oldu canımı sıktı açıkçası adet başlangıcımı diye düşündüm hastaneye gidip kan verdim e2 ve bhcg bakılacak bakalım sonuç ne çıkacak az buçuk birşey çıkar umarım biliyorum erken ama dayanamadım canım sıkılınca en iyisi gidip tahlil yaptırayım dedim kendimi çok halsiz hissediyorum bu arada
07.11.2010
kızlar bu sabah idrar testi yaptım ikinci çizgi silik ama belli ya silikte olsa bu ikinci çizgiyi görmek çok güzel bir duyguymuş eşimle resmen ışık altında ikinci çizgi arardık kaç defa yaptık ha bu ay ha öbür ay derken 2 senede bir sürü test yapmışızdır ama hayırlısı ile Rabbim şimdi ol demiş bu duyguyu yaşama zamanı bugünmüş Allah Herkese nasip etsin
08.11.2010
kızlar 8. gün değerim 37,2 idi bugün 11. gün değerim 86,6 normalmi yoksa az<mı ben anlamadım
değerlerimi şunun için yazdım canım benim tek gebelik senin değerin bence ikiz

bu arada
05.11.2011 ........transferimin 8. günü değer:37,2
07.11.2011........ transferimin 10. günü
08.11.2011........ transferimin 11. günü değer:86,6

heeeeey nerdesiniz MUSMUTLUKIZtahlil verdinmi sonucunu merakla bekliyorum inşallah pozitif sonuçla gelirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…