haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Bende bugun kuzenimle birlikteydim. haftaya doğumu var, moralimi bozuk görünce çok kızdı. o da ben adetim geçtikten 1 hafta sonra öğrendim. hiç belirti yoktu, herkeste farklı olur fln dedi iyi geldi

İnşallah kat kat artar değerin bence bahsedilen yan etkiler ilaçlardan oluyo canım. yoksa nasıl herkeste aynı belirti olsun:44:

Bende bugun kuzenimle birlikteydim. haftaya doğumu var, moralimi bozuk görünce çok kızdı. o da ben adetim geçtikten 1 hafta sonra öğrendim. hiç belirti yoktu, herkeste farklı olur fln dedi iyi geldi

Canım ben artık belirtiye hiç inanmıyorum.Biliyorum zor ama sakin olmaya çalış.İdrar testine itibar etme.Şubattaki topikte arkadaşın 6. veya 7. gündü idrarda çıkmamıştı.11. gün kanda 200 küsur bir rakam çıkmıştı.Ben bu sefer hiç idrar testi yapmadım.

İnşallah kat kat artar değerin bence bahsedilen yan etkiler ilaçlardan oluyo canım. yoksa nasıl herkeste aynı belirti olsun:44:

Bence de ilaçlardan .İlk zamanlarda bu belirtileri yaşıyordum Göğüslerime dokunamıyordum bile. Bazı ilaçları kullanmayı bıraktım. Sadece 1 tüp crinono jel ve 1 kapsül pregon kullanıyorum . Ve hiçbir belirtim yok. Sıfır. Sanki hiçbirşey yok gibi.

Tebrik ederim hayırlı olsun sonucunda çok iyi 6. Gün için insallah bol bol katlanir. Allah tamamina erdirsin

doktora sordum aynen devam yazmış.. jel çok rahat ya ondan vermiyo..kullanmıştım daha önce hiç yan etkisini görmemiştim..

Doktor dediyse vardır bir bildiği ama dışarı çıkarken dikkatli ol. Araba falan hiç kullanma hele insan bayilacak gibi oluyor bazen. Buarada kese görmeye ne zaman çağırdılar seni

ben: gunde 2 jel, 3 estotrefem, 1 corasprin, 1 hibor, progestan depo iğne kullanıyorum hala yani vucudumun farklı tepkiler vermesi çoook normal bence

en doğrusu canım keşke bende yapmasaydım moralım bozuldu boşuna

ben: gunde 2 jel, 3 estotrefem, 1 corasprin, 1 hibor, progestan depo iğne kullanıyorum hala yani vucudumun farklı tepkiler vermesi çoook normal bence

Benceeee deeeee! tatlım rahat ol:)

Bunlar insanı bayıltır bile tatlım!! Yarın yapacaz testimizi rahatlayacağız :) musmutlu olacağız :)

Ama ben seni ne zaman görsem mutsuz ve umutsuzsun.. Neden bu kadar umutsuzluga kapildin daha sonucu bile almadın. Cikmiyormusun dışarı falan. Bebiklerin etkilenecek küsecek sana sonra

hadi benide alın listeye yaş 37 bu zamana kadara sebepsizdi şimdi tüpler kapalı çıktı laparoskopi olduk bitti ganol-f 450 ile basladık iğnelere bugun 2 ıgnede vuruldu ege üniversitesinde tedavi görüyorum ben 15 yıllık evliyim ara ara gördüm tedavi aşılama da yapıldı ama umudumu hiç yitirmedim durmak yok kımse moralini bozmasın Allah ın izniyle isteyen herkese hayırlı bebişler nasip etsin

Ama ben seni ne zaman görsem mutsuz ve umutsuzsun.. Neden bu kadar umutsuzluga kapildin daha sonucu bile almadın. Cikmiyormusun dışarı falan. Bebiklerin etkilenecek küsecek sana sonra

ahh ahhh haklisin arkadaşım ben hiç böyle bi insan değilim. nickimden de bellidir ama bu iş beni çok panik yaptı. aşılama yaptırdığımdada böyle hissettim ve olmadı. galiba ondan etkileniyorum. evet bugun gezdiim hatta dün de. taktım bi kere işte

Gunaydinn...az once nerkezden aradilar 26 yumurtadan 12 olgun cikims....10 tanesi dollenmis ama kalitelerini yarin soyluyceklrrmis...bilgili arkadaslarr sizce durum nasil

süperrrrr daha ne olsun maşallah inşallah dondurmayada embriyon kalcak gibi canım

canım benim yaa çok sevindim allahım tamamına erdirsin ne güzel haber

şimdi halaylar senin için

ha şöyle canım be niye kendini sıkıyon canım yaaaa tadını çıkar aksi ispatlanana kadar hamişsin

Esraberat sanada murat Sönmez er yapmisti dimi...kaciinci günün belli olmusmuydu.bana dun genartda transfer etti. Progestan ilac fitil vermedi gundr iki ampul progestan iğnesi sadece. .kac tane transfer etti sana. .iki tane benimkisi...

evt canım doktorumuz o.bizim de iki transferimiz oldu genartta 10 haziranda.biz 8. gün baktırdık dayanamadık şükür sonucumuz olumlu çıktı darısı başına inşallah..çok iyi bi doktor ne diyosa yap canım önce Allahın izniyle olur inşallah..bana iğneyi 12.gün bıraktırdı fitile geçtim bu gün..estradiol devam günde 2 tane sabah akşam.ne zamana kadar devam bilmiyorum bi şey demedi..

Doktor dediyse vardır bir bildiği ama dışarı çıkarken dikkatli ol. Araba falan hiç kullanma hele insan bayilacak gibi oluyor bazen. Buarada kese görmeye ne zaman çağırdılar seni

haftaya dediler de ben dayanamıyorum pazartesiye başka bi doktordan randevu aldım:))) sen ne zaman kısmetse???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…