haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

arkadaşlar önce kandiliniz mübarek olsun bu güzel günlerin yüzü suyu hürmetine ülkemize ve tüm insanlık alemine barış ve huzur varsin inşallah
dün transferim yapıldı
muayenede 8 yum görünüyodu
6 toplandı
4 döllendi
2 si iyi durumdaymış 2sinin transfer edeceklerdi eşim 1 diye tutturdu
1 i transfer edildi 1i donduruldu
dua edin arkadaşlar
transferden sonra devamlı yattınız mı ben arada dolanıyom

Hanımlar bende progesteron 200 mg gunde 3 sefer fitil olarak kullaniyorim.pek yan etkisi olmadi uyku cok oluyodu demek bundanmis.bence alerjik bir durum gibi dr unuza bilgi vermenizde fayda var.bide her gun progesteron 50 mg ampul iğne yiyorum.aynen cok meraktayim ne zaman a kadar devam edicem acaba.kasa oldu kevgir agriyor artik

Esraberat sanada murat Sönmez er yapmisti dimi...kaciinci günün belli olmusmuydu.bana dun genartda transfer etti. Progestan ilac fitil vermedi gundr iki ampul progestan iğnesi sadece. .kac tane transfer etti sana. .iki tane benimkisi...

progeston değerime bakılmadan verildi..tedbir amaçlı sanırım..bakılması mı gerekir??

Benim transferden sonraki 3. gün çağırdılar. Dediler ki E2, LH, Progesterona bakacağız ona göre akşam ne kadar ovitrelle iğnesi vurman gerektiğini söyleyeceğiz dediler. ben gittim kan verdim . 2 saat sonra aradılar değerlerin çok ii iğneyi vurmana gerek yok dediler. Tedbir amaçlı sabah crinone jel 1 tüp, akşam da pregon 1 kapsül kullanıyorum canım opudan beri.Belki düşük çıksaydı benimkini de arttırırlardı ya da iğneye başlardım. Ovitrelle ne içindi onu da bilmiyorum. Ama gerek kalmamış. Standart sanırım . tuana var aynı merkeze gidiyoruz , sanırım doktorumuz da aynı.Ona da sorarım.

Son düzenleme:

Hahh tuana buradaa :) Tuanacım transferden 3 gün sonra sen de kan verdin mi? Doktorun kimdi Ahmet Bey mi?

Şimdi baktım eski mesajlara da Aral Beymiş canım.

Son düzenleme:
Sevgili can yoldaşlarım.Bugün transferin 6 günü.Strese dayanamadım ve kanda beta hcg baktırdım.Değerim 25,8 çıktı.Hala inanamıyorum.Umarım bu şekilde devam eder.Hamile olan arkadaşlar diyordu stres hiç bitmiyor diye şimdi anlıyorum.Bu seferde acaba dış gebelik diye düşünmeye başladım.Ama daha umutluyum artık.

Canım bende progestan 200 lük günde 3 tane fitil olarak kullanıyorum tek yan etkisi uyku oldu.Doktoruna sor canım belki iğne ile değiştirir.Bir arkadaş ön sayfalarda yazmıştı.Progestan iğnenin 3 günde bir vurulan türü varmış.

Canım tüp bebekte dış gebelik riski normal gebeliklere göre çok daha düşük. Çooookkk güzel bir haber bu? Kaçıncı gün embriyosuydu senin?Blastosist ise çok daha düşük !!

Bence senin bundan sonra sevinme zamanın arkadaşım :)

Son düzenleme:

arjın hayırlı olsunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:)))))))))))

cokk gzulel bı haberr:))))))))))

sorununuz neydı??

canım hayırlı olsun Ben cesaret edip gidemedim bugun, yarın sabah gitcem. Hiç cesaretim yok negatiftir büyük ihtimal ama bakalımm :18::18:

canım nasılsın? tekrar test yaptın mı merak ettim :18::18:

Blostasist canım.2 tane dondurulmuş transfer ettiler.

canım hayırlı olsun Ben cesaret edip gidemedim bugun, yarın sabah gitcem. Hiç cesaretim yok negatiftir büyük ihtimal ama bakalımm :18::18:

Ben de diğer eski forumlara göz atıyordum canım. Biri yazmmış 10. gün ve 9. gün idrar testi yapmış negatifmiş. O da umutsuz iki gün sonra 12. gün kan veriyor sonuçOZİTİF
SEN POZİTİF OL SONUCUN DA POZİTİF OLSUN TATLIM :)

Canım bende çok stres olmuştum.Hamile olan arkadaşlardaki belirtiler yoktu.Yine olmadı gibi hissettim.Ne kasık ağrısı, ne göğüs hassasiyeti vardı.Sadece progestan kapsülü çok kolay yerleştiriyordum.Vajina çok gevşemişti.Hala inanamıyorum.2 gün sonra daha da netleşecek.

canım nasılsın? tekrar test yaptın mı merak ettim :18::18:

Yaptım sabah bişi çıkmadı canım. demek testtn teste de farkediyor. Yarın sabah o pahalı hassas testlerden alacağım bakacağım canımcım. Eğer çizzgi görürsem kan testi de yaptırırım. Belki doğrudan kan testi yaptırırım. Sabah yine buradan yazarım canım gitmeden önce. Konuşuruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…