haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

slm kızlar ben geldim........tedavim bugün başladı ilk iğnemi oldum puregon 150 ml ile başladık ve bunun yanında prednol ve koraspine başldık...herşey güzel başladı inş sonuda güzel olur.......

slm kızlar ben geldim........tedavim bugün başladı ilk iğnemi oldum puregon 150 ml ile başladık ve bunun yanında prednol ve koraspine başldık...herşey güzel başladı inş sonuda güzel olur.......

Melek tedavin hayırlı olsun.Dediğin gibi inşallah sonuda güzel olur.Sadece puregon mu verdiler.Bana hem puregon hemde merional vermişlerdi.Ama tabiki kişiden kişiye değişiyor.Bu arada prednol kortizon içerdiği için bu aralar tuzu az tüketirsen iyi olur.Çünkü vücudun ödem toplayabilir.Bana sadece transfer günü ve sonrası 4 gün toplamda 5 gün kullandırttılar.

amin canım sağol.......inş hepimiz tedavilerin sonunda o listeye hamileyiz diye yazılırız artık.....evet canım şimdilki puregon 150 ml ile başladık salı günü tekrar randevumuz var o zman belki dozu değişebilir...ben hiç merional diye bi ilaç kullanmadım...tamam canım normalde tuzlu yerim o zman tuzu azaltyım....
dr dediki bugüne kadar ki tedavilerinde çok sayıda yumurta ve embriyo olduğu halde hiç hamile kalamamışsın...sizin tutunma probleminiz var o yüzden değişik ilaçlar kullanıcam dedi ve prednol ve koraspine başlattı.....yumrta kapasitem falan güzelmiş...dr bey dedim bal tarçın çörek otu kullanmama gerek varmı senin kapasiten güzel dedi.....

Bildiğim kadarıyla zaten prednolu rahim embriyoyu yabancı madde olarak algılamasın embriyo ile rahim dokusu uyum sağlasın diye veriyorlar.İyi canım.Doktorun yaklaşımı güzel.Farklı bir uygulama yapması umut verici.İnşallah bu sefer olur.

evet canım doktorumuzdan çok memnun kaldım memnun edici konuştu .....ilerleyen günlerde kan sulandırıc iğnelrede başlyacak sanırım....senin tedavin dondurulmuşlarlamı olacaktı

evet canım doktorumuzdan çok memnun kaldım memnun edici konuştu .....ilerleyen günlerde kan sulandırıc iğnelrede başlyacak sanırım....senin tedavin dondurulmuşlarlamı olacaktı

Evet.Transferin 5. günü.2 tane dondurulmuş blast transfer ettiler.Bu arada doktorun ve merkezini merak ettim.

Meleğim çok sevindim tayfun hoca gidişat iyi diyorsa iyidir hiç merak etme bende olumsuz bir durum olursa hiç ağzında gevelemiyordu durum bu bu şimdi bunu yapacağız derdi iyi başlangıç olmasına çok sevindim bende pazartesi kan testiiçin gideceğim inş olumlu haberler veririm hadi güzel haberlerden senden de bekliyoruz

Niye rapor almadınız? Doktorunuzla görüşün 10 güne kadar rapor verebiliyor

Yaa kızlar sanırım ben de hamileyim. Emin değilim ama idrar testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı. Belli belirsiz. Ucuz olan testlerden varmış evde tesadüfen elime geçti. Daha hassas test alayım dedim nöbetçi eczanede yokmuş.Yine ucuz olanlardan aldım bir tane. Hayırlısı yarın sabah tekrar deneyeceğim.

sağol canım....inş sonuda böyle güzel olur....inş seninde güzel haberini alırız

Son düzenleme:

Canim bende sabah yaptim tek cizgiydi. Tutmadi galiba benimki. Buyuk ihtimal hamilesindir. Cift gormek pek norrmal degil yani

Canım nasılsın? Az kaldı test gunune hadi hayırlısı. Benim de Pazartesi transferim var inşallah. Bişey soracaktım canım
Sen de progestan iğne kullanıyor musun? Ben kullanıyorum da onun etkisi midir nedir göğüslerimde ağrı var. Niye acaba?

Merhaba canim. Iyi degilim ben dunden beri. Negatif galiba benimmki, idrarda tek cizgiyi gordum:44: hatta simdiden budahakini nerde yaptrsam planlari yapiyorum :18: benim goguslerim cok fena hem hassas hemde buyudu. Belimde agriyo. Sanirim hormonlar yapiyo, kolay degil o kdr ilac kullaniyoruz. Ben progestan igneyi depo olarak yani 3 gunde bir vurduruyorun. Doktordan rica ettim degistrdi

Canım niye moralini bozuyorsun hem idrarda çıkması için henüz erken değil mi? Bari yarın git merkeze kan testi yaptır ūzme kendini. İnşallah güzel haberini bekliyorum canım. Bu hormon ilaçları canımıza okudu valla Allahım emeklerimizi zayi etmesin. Progestan mı değiştirdin?

Dogru diyosun ama benim icime negatif doguyo altinci hissim kuvvetlidir. Ins yanilirim evt progestani degistirdim, onun 3 gunluk depo halini verdi. Cok agriyodu cunku

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…