haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Canim rahat ol.dr un cok hakli hem gebelik olusmaz hem olusmaya calismasi senin sisligini artirirdi.dostinex diye bi hap var onu kesin verir baska bisey verirmi bilmem.cabucak toparlanirsin.onemli olan saglikli bir vucuda bebisin gelmesi.hem simdiki adetin cabuk gelir.opu sonrasi 4.cu gun reglim baslamisti benim.bircok kisidede oyle duydum transferi olmayanlarda yani.zaman cabuk gecer sen bu vakitte bol bol gez toz eglen Rabbim gönlüne gore versin inşallah.

Canim cok gecmis olsun. Agrin cok mu? Yumurta cok olunca olur derler

canım RABBİM hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin bize, herşeyde bir hayır vardır, sen kendini üzüpte sıkıntıya düşme......

Merhaba,

bende önce orda deneyecektim ama sonradan centruma karar verdim.Şimdi merak ediyorum,nasıldı siz memnun kaldınızmı? Hakan beymi ilgilendi sizinle,

canım benım doktorum baştan beri hakan hocaya gitmemi söylemişti.ama anatoliada fiyat pahalı geldi bana başta. genartla görüştüm. rapor cıkarayım dedım.eskişehirde rapor sorun oldu.beklemek istemedim.sonra gürganla görüştüm.kuzenım orda yaptırmıstı.sonra orası da içime sinmedi. en son yine anatoliada karar verdik. evet hakan hoca ilgilendi. bende adeti bekliom

Cuma 18:00de transferim oldu. 3 embriyo verildi(43 yaşındayım) 2 tanesi iyi durumda, 3. Daha yavaş gelişiyormuş öyle dedi Dr.
İğneler haplar devam. Yıkanmak, Çay kahve yok. Cinsel ilişki 2 gün sonra serbest dediler.
3 nün birden tutma olasılığını sordum. Bu yaşta çok zor dedi Dr.

Yanlış birşey yapmaktan korktuğum için hiçbirşey yapmadan yatıyorum . Ama Pazartesi iş var tabii.
Karnım şiş gibi. Gaz dolu galiba :/

2 Temmuz test günüm. Nasıl geçecek bilmiyorum

Canım bana da tam tersi.Ilık suyla ayakta duş serbest, çay kahve aşırı olmamakla serbest(günde 1 defa).Cinsel ilişki yasak.

çok teşekkürlerrrr... bizde eşofman çamaşır fln alalım diyorduk ama gerek kalmadı.

sperm azlıgı ama allaha sukur 5.de dondurulmusta 1 kızım oldu suan 2 yasında sımdı ona kardes
cnm çok şükür evlat sevgisini tatmışsın mevlam ikinciyide versin inşş.bizdede sperm azlıgı var ve temmuzda tedaviye başlıycaz inş

Moralim cok bozuk 26 tane yumurtam toplandii vee tedavim bayram sonuna ertelendii.....

cnm üzülme hakkında hayırlısı..vücudun dinlenir bebişin daha rahat tutunur sana..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…