haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Yeni gördüm canım.Tebrik ederim.Bu arada göğüs hassasiyeti kaçıncı gün başladı sende.Bende hiç belirti yok.Canım çok sıkılıyor.

göğüs hassasiyeti ilk günden beri var ama son günlerde tamamen şişti özellikle de yanlardan çok acıyo yani südyenler şimdiden dar gelmeye başladı canım ,senin kaçıncı günün belirtilerin neler

Canım bende hiç bir belirti yok.Çok çok nadir kasıklarda batmalar.Benim 5. gün embriyosu transferin 5. günü

Selam arkadaslar bende geldim araniza dun itibariyle basladim tedaviye ve iynelere ... ins bu sefer okucak banada dua edin
didemada meraba canım şubat topiğinde beraberdik hatırlarsın beni

ben bu başladım ve pozitif oldu yani hamileyimmmmm

umarım seninde pozitif olur canım benim

canım benimde 3. gün embriyosu ben 8. gün çok silik ikinci çizgiyi gördüm 9. gün negatif çıktı aynı gün bunalıma girip kan testi yaptırdım değerim 50 çıktı yani idrar testine çok önem verme canım mühim olan kan

Gunaydinn
...hastane odasindayim yesil onlugumu giydim bekliyorim biraZdan alcaklar benii.....duaa edinn arkadaslarr

sağol bitanem inş Rabbim hepimizi tamamına erdirsin

tebrik ederim canım ne güzel hergün hamiş haberi alıyoz

Moralim cok bozuk 26 tane yumurtam toplandii vee tedavim bayram sonuna ertelendii.....

canım noldu son dakkamı ertelediler canını sıkma canım yaa bir ay sonra olsun pozitif olsun inşallah

Destina 38 hatirlamazmiyim coooookkk sevindim Allahim hayirlisiyla kucagina da almayi nasip etsin bi omur musmutlu yasayin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…