haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Kızlar güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim.Rabbim isteyen herkese anne olmayı nasip etsin inşallah.Bu topik gerçekten çok uğurlu geldi.Maşallah herkes hamile
Ama 41 Yasinlerle başlandı.Böyle olması normal değil mi sizce

Listede kendimi güncelledim kızlar

Son düzenleme:
Herkes kendini güncellesin :)

Ama ilk sayfayı sadece ileti sahibi düzenleyebiliyor.

Son düzenleme:
arkadaşlar neye göre hesaplıyosunuz?? şimdi, internetteki hesaplayıcılara göre,son adet tarihine göre sadece 4+2 oluyorum..blast transfer tarihine göre 5+5..arda baya fark var ilk aylar için..hangisi doğru sizce..

arkadaşlar neye göre hesaplıyosunuz?? şimdi, internetteki hesaplayıcılara göre,son adet tarihine göre sadece 4+2 oluyorum..blast transfer tarihine göre 5+5..arda baya fark var ilk aylar için..hangisi doğru sizce..

Cnm blast transfer hesaplayici varsa sonucu doğrudur herhalde.

Selam hanımlar yeni hamileleri tebrik ediyorum Maşallah her girisimde böyle bol bol hamisler olsun.birgun bende guzell haber veririm inşallah. .
Hamile olan arkadaslara bi sorum var.3.cu gun embriyosu transfer edilip 9.cu gun idrarda pozitif gorenler varmiydi?

Ben 8.gun aksam gece silik bi sekilde gordum, gece kan testiyle destekledim

cnm günaydın.benimki 5.gün embriyosu.8.gün aksam idrarda çıktı.daha sonraki günde çıktı.bence dene çıkmazsa üzülme.diğer gün tekrarla.ayrıca bazen idrarda çıkmıyormuş.kanda sadece çıkıyomuş.sonuç ne olursa olsun lütfen etkilenme.önemli olan kan.:)

Canım benim 5. gün embriyosuydu 8. gün sabah belirgin bir şekilde çift çizgiyi gördüm..

Gunaydinn
...hastane odasindayim yesil onlugumu giydim bekliyorim biraZdan alcaklar benii.....duaa edinn arkadaslarr

doğru söylüyosun canım ama insan huzursuz oluyo işte sanki koydukları da kalitesizmiş gibi geliyo benim de ctsi test tarrihim isteyen herkesin allah gönlüne göre veriri inşallah mutlu hbrini bekliyorum:)

Kızlar ikinci kan testimi verdim bugün beklioyrum bakalım. dua edin bir sorun çıkmasın. lekelenmeler devam ediyor bu arada korkuyorum çok

Belki erken ama ben tutmamis gibi hissediyorum, bitek belim ve gogsum agriyo regl olcam galiba

canım napıoduk olumlu pozitif düşünüyorduk.doktor bile transferden sonra 12.gün test yapın diyor, bizler sabırsızlanıp erkenden yapıyoruz. ki bence 7. gün erken bi tarih test için.

seni gayet ii anlıyorum benimde bugün transferden sonraki 3. günüm ve ben bile zor duruyorum düşün test yapmamak için, kendimce belirti arıyorum. ne göğüs ne bel ne kasık tık yok. biz hemen sonuca ulaşalım istiyoruz ama bebişlerimiz için as daha sabredicez. bu saatten sonra dua edip olumlu düşünüp beklemekk.

biraz daha dayan inş. önce sen sonrada arkandan biz hamileyiz haberlerini vericessss

Ben adete göre, transfer gününe göre hesapladim ikiside aynı sonuç çıktı canım

Canım senin geçen hafta cumartesi günü 3. gün embriyosuydu hatırladığım kadarıyla. Benim de pazartesi 5. gün embriyosu. Aynı zamanda opu yaptırmıştık. Dene bakalım çıkarsa haber ver mutlaka. Ben Ahmet beyi aradım. Perşembe günü idi testim. Ben çarşamba gelsem olur mu dedim. Olur dedi. Ben kanda çarşamba baktıracağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…